Samochodowe szaleństwo

0
1435

Każda szanująca się firma wraz z jej szefem wie jak ważne jest zapewnienie do czynności operacyjnych właściwego transportu. Wrzucając zakup ten w koszta oszczędzamy wiele pieniędzy, a dzięki temu nasz sprzęt jest mniej narażony na zużycie, ponieważ dokonuje się cyklicznej jego wymiany bez właściwej zwykłym transakcjom straty na wartości. Samochód ma być przecież narzędziem służącym firmie, a nie dziesięcioletnim gratem rozpadającym się właściwie co drugi przejazd.

Dlatego właśnie warto zaopatrzyć się w samochód w leasingu operacyjnym, pozwoli nam to na zredukowanie kosztów zakupu, a także mniejsze zużycie dzięki częstym wymianom, co zapewni też bezpieczeństwo naszych pracowników oraz nas samych. Jest to inwestycja na lata i stosunkowo mały wydatek w porównaniu do zakupu samochodu na własną rękę gotówką. Skoro świat daje nam możliwości dlaczego by z nich nie skorzystać? Dawniej przecież szlachcic nie mógł wziąć sobie karety z końmi w leasing, a liczba koni też została wydaje mi się znacząco zwiększona. Oferowane nam są przecież także coraz niższe raty leasingowe i opłata wstępna co zapewnia kolejną redukcję kosztów i sprawia, że nasz portfel radośnie się do nas uśmiecha. Dlatego uważam że warto zainwestować w leasing operacyjny samochodu osobowego. Ułatwi to znacząco funkcjonowanie w naszej firmie, dostarczy nam zdecydowanie mniejszą ilość zawrotów głowy, wprowadzi ład i bezpieczeństwo. Rozsądny przedsiębiorca doskonale zdaje sobie z tego sprawę, a ty przecież chcesz aspirować do rangi rozsądnego przedsiębiorcy.

Leasing to tak naprawdę nie duży wydatek, a za to ogromna oszczędność. Warto zadbać o to, żeby nasza firma funkcjonowała z tak zwaną głową i zainwestować w zdobycze dwudziestego wieku, zwłaszcza mając na uwadze fakt, że poprzednie pokolenia nie miały tak łatwego dostępu do tak olbrzymich możliwości. Jeśli chcemy mieć bezpieczny, nieobciążający zbytnio naszego portfela środek transportu, który nie będzie co roku tracił połowy swojej wartości powinniśmy pomyśleć o tym rozwiązaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here