Zawsze chciałeś kupować bilety MPK łatwiej niż w kiosku? Zdarza się, że nie masz odliczonej gotówki, ale nie chcesz jechać na gapę? W takim przypadku sprawdź, czy w twoim mieście nie można skorzystać z aplikacji mPay pozwalającej na zakup biletów MPK przez telefon!

Wystarczy tylko smartfon i połączenie z internetem, aby kupować bilety na tramwaje i autobusy komunikacji miejskiej jeszcze łatwiej. Bilet w telefonie to bardzo wygodne rozwiązanie, które obecnie dostępne jest już w kilkudziesięciu miastach w całym kraju, między innymi w Warszawie oraz w Krakowie.

Jedną z aplikacji pozwalających na kupowanie e-biletów w taki sposób jest mPay. Dzięki aplikacji mobilnej mPay użytkownicy mogą jednak nie tylko kupować bilety MPK, ale również korzystać z innych rozwiązań płatniczych, na przykład opłacać parkingi, robić zakupy przez internet, przelewać pieniądze innym osobom, nabywać bilety na mecze i koncerty, aby wspomnieć o kilku możliwościach.

Bilety MPK w telefonie to mnóstwo zalet:

  • wygoda i oszczędność czasu – nie trzeba już poszukiwać kiosku, żeby kupić bilet, ponieważ można zamówić go on-line od razu po wejściu do autobusu albo tramwaju bez obaw, że się spóźnimy
  • brak stresu i kolejek – nie trzeba stać w kolejce do kiosku albo automatu, żeby kupić bilet na autobus albo tramwaj
  • kupno biletu o dowolnej porze dnia i nocy – nie ma już trudności z kupnem biletów w święta lub w nocy, gdy kioski są zamknięte
  • bezpieczeństwo – nie posługujemy się gotówką, wszystkie bilety przechowujemy w formacie elektronicznym na telefonie

Co więcej, teraz bilety MPK mogą kosztować jeszcze mniej dzięki promocjom organizowanym przez mPay. Aktualnie można skorzystać z promocji polegającej na możliwości zakupu biletu za tylko 1 złoty przy płatności z portfela internetowego Masterpass.

Zatem jeśli w twoim mieście można kupować bilety przez telefon, warto skorzystać z tej opcji – to bardzo dużo korzyści w porównaniu ze zwykłymi biletami na autobusy i tramwaje! Wystarczy tylko telefon i dostęp do internetu, aby e-bilet kupić w kilku kliknięciach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here