Boże Narodzenie to doskonała okazja, aby podarować upominek ważnym partnerom lub klientom firmy. Prezent świąteczny jest wyrazem życzliwości i zaufania ze strony przedsiębiorstwa, a dla klienta – miłą niespodzianką. Na upominek można podarować, np.: voucher do Spa, jazdę za kierownicą Ferrari, szkolenie off-road czy lot paralotnią.

Pomysły na prezenty dla mężczyzny

Prezenty dla faceta w postaci przeżycia to oryginalna forma złożenia świątecznych życzeń. Przejażdżka za kierownicą Ferrari zadowoli każdego miłośnika ekskluzywnych aut oraz szybkiej jazdy. Realizacja vouchera odbywa się na zamkniętych obiektach motoryzacyjnych pod opieką profesjonalnej obsługi toru. Uczestnik zabawy ma niepowtarzalną okazję poprowadzić sportowe auto po krętym i wymagającym torze wyścigowym. Jazda daje również możliwość sprawdzenia swoich umiejętności jako kierowca. Posiadacz vouchera może także liczyć na wskazówki instruktora, który w trakcie jazdy po torze zajmuje fotel pasażera. 

Pomysłem na prezent świąteczny dla mężczyzny jest indywidualne szkolenie off-road. Ważność vouchera wynosi 365 dni, dlatego ma się dużo czasu, aby zaplanować dogodny dla siebie termin jego realizacji. Kurs obejmuje szkolenie teoretyczne oraz praktyczne z zakresu budowy samochodu terenowego, zasad poruszania się w terenie czy właściwego wykorzystania napędu auta.

Pomysł na prezent dla kobiety

Voucher do Spa to idealny prezent dla niej. Po otrzymaniu upominku wystarczy zarezerwować dogodny sobie termin i skorzystać z jednej z licznych placówek odnowy biologicznej na terenie całej Polski. Voucher może przedstawiać konkretną wartość i jego właścicielka sama wybiera zabiegi kosmetyczne, z jakich chce skorzystać w tej cenie. Głęboko relaksacyjne masaże ciała, kuracje odmładzające na twarz czy profesjonalny manicure lub pedicure pozwolą odpocząć i odprężyć się. Pobyt w salonie odnowy biologicznej pozwala zadbać o swój wygląd i dobre samopoczucie.

Na prezent gwiazdkowy można ofiarować niezapomniane przeżycie w postaci lotu widokowego paralotnią. Jest to rodzaj szybowca używany najczęściej do celów rekreacyjnych.  Skrzydło paralotni przymocowane jest za pomocą specjalnych lin do uprzęży pilota. Loty widokowe odbywają się zawsze w tandemie, czyli uczestnik wydarzenia zajmuje miejsce pasażera, a szybowiec prowadzi doświadczony pilot. Dla zwiększenia bezpieczeństwa osoby korzystającej z lotu, paralotnia jest dodatkowo wyposażana w spadochronowe systemy ratownicze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here