Jaki program do wystawiania faktur wybrać? Takie pytanie zadaje sobie większość osób, które właśnie otworzyły firmy. Najważniejsze kwestie to: funkcjonalność i cena.

Programy Small Business firmy Mega-Tech przystosowane są do mikroprzedsiębiorstw jak i do dużych firm. Są optymalnym rozwiązaniem za niewielką cenę, które pozwoli nie tylko wystawiać faktury, ale także prowadzić stany magazynowe, wystawiać dokumenty kasowe, ewidencjonować własne koszty. Ciągłe aktualizacje wprowadzają nowe zmiany, ulepszają programy, pozwalają klientom być na bieżąco ze zmianami w ustawach i prawie. Przedsiębiorcy, którzy już od dawna używają programów z serii Faktura Small Business chwalą sobie przede wszystkim:

– łatwość w wystawianiu dokumentów,

– przejrzystość w wyglądzie okien i intuicyjność obsługi,

– prostota instalacji stanowiska pojedynczego jak i wersji sieciowej,

– możliwości sugerowania i proponowania własnych zmian,

– szybka pomoc przy wystąpieniu błędów,

– możliwość podłączenia do drukarek fiskalnych firm: Elzab, Innova, PostNet, Novitus, a także do czytników kodów kreskowych,

–  export dokumentów sprzedażowych do programów księgowych.

Druczki i bloczki to mało nowoczesny sposób na fakturowanie. Mozolne wyliczanie i przeliczanie wartości, kwot i różnych sum potrzebnych do ręcznego wypełnienia faktur. Kto by się tym zajmował w dobie mobilnych urządzeń i wszędobylskiego Internetu. Posiadając przy sobie laptop jesteśmy w stanie wystawić i wysłać mailem fakturę z każdego miejsca na świecie.

Czym powinien charakteryzować się opcjonalny i dobry program do fakturowania ? Oprócz standardów, które posiadają już wszystkie programy do fakturowania np. faktura w języku obcym czy wysłanie dokumentu mailem, należy zwrócić uwagę na mało skomplikowane użytkowanie, intuicyjność i ogólny wygląd modułów. Plusem programów Faktura Small Business i Faktura Small Business HANDEL jest duża ilość dodatkowych zestawień i analiz, które ułatwiają pracę i mogą być pomocne w tworzeniu różnych koncepcji oraz strategii firm.  Możliwość ewidencjonowania własnych kosztów, prowadzenie kartoteki dokumentów kasowych i magazynowych. Firma Mega-Tech ma w swojej ofercie sprzedaży także inne bardzo atrakcyjne rozwiązania dla swoich klientów, a mianowicie usługę eArchiwum oraz usługę utrzymania bazy sieciowej na zewnętrznym serwerze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here