Trzy ważne powody dla których warto wybrać DPD!

0
1037

DPD to jedna z najpopularniejszych firm kurierskich w Polsce. Funkcjonuje tutaj prężnie od początków lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. To trzydzieści lat doświadczenia, budowania zaufania i troski o dobro klienta. Jednakże geneza tej francuskiej firmy sięga aż do 1976 roku. Obecnie DPD może pochwalić się usługami kurierskimi i spedycyjnymi na każdym kontynencie! Marka wyrobiła swoją renomę przez lata, ale co dokładnie wpływa na fenomen tego przewoźnika?

Przyjazne podejście do klienta

Obecnie w DPD robi się wszystko, aby wszelkie kroki związane z odbiorem czy nadaniem paczki były do granic możliwości intuicyjne. W związku z tym nadanie paczki online lub zamówienie kuriera DPD przez internet to tylko kilka najważniejszych elementów. Ponadto możesz skorzystać z jednego z kilku tysięcy punktów PickUp, które rozlokowane są w całej Polsce – od wielkich metropolii po mniejsze miasta. Wszystkie stworzone tak, aby nawet osoba, która wysyła lub odbiera jedną paczkę na kilka miesięcy, nie miała absolutnie żadnych problemów!

Doświadczenie

DPD obecnie jest na szczycie listy najpopularniejszych firm kurierskich w Polsce. Na tę pozycję udało się zapracować bez wątpienia dzięki ciężkiej pracy od dziesięcioleci. Firma bowiem od ponad 40 lat zdobywa doświadczenie na rynkach całego świata. To pozwala wciąż się uczyć i wprowadzać kolejne innowacyjne zmiany, które tworzone są nie tylko w trosce o klienta, ale także środowisko!

Troska o naturę

DPD wprowadza coraz więcej innowacji związanych z ochroną środowiska. Do tej pory grupa starała się na rozpowszechnienie ekologicznych aut i tak właśnie obecnie rozbudowuje swoją flotę samochodową. To także wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, które mają na celu oszczędność energii i zmniejszenia emisji dwutlenku węgla. Głównie można je spotkać w magazynach czy sortowniach. Obecnie wszystkie działania odbywają się głównie na terenie europejskich miast. Już teraz więc w DPD zamów kuriera z troską o naturę!

DPD to jednym z przykładów firmy, który pokazuje, że lata wytrwałej, ciężkiej a przede wszystkim konsekwentnej pracy to klucz do sukcesu. Dzięki wszelkim udogodnieniom oraz na bieżąco wprowadzonym zmianom z łatwością skorzystać z takich usług w DPD: zamów kuriera, nadaj paczkę, odbierz przesyłkę. Szybko i intuicyjnie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here