Przewozy biznesowe - wynajem vanów i busów

Przewóz osób o podwyższonym standardzie to usługi których oferty znajdziemy w każdym dużym mieście. Nie inaczej jest w Krakowie, który słynie z tego że jest przyjazne inwestorom. Miasto dysponuje dobrze wykwalifikowanymi kadrami, posiada bogato rozwiniętą infrastrukturę, prężne środowisko naukowe oraz nie przerwanie przyciąga ludzi twórczych i inwestorów. Kraków od wielu lat jest liderem Europy w zakresie nowoczesnych usług dla biznesu. Ludzie pracujący w tych firmach często potrzebują transportu w tym transportu dla grup zorganizowanych wybierając luksusowe taxi oraz vany od podwyższonym standardzie.

Podróż wyższą klasą: vany i mikrobusy.
Doskonale wyposażone, skórzana tapicerka, ciemne szyby, fotele w układzie konferencyjnym często stolik, ciemne szyby, elektrycznie otwierane drzwi i jako dopełnienie kierowca w białej koszuli pod krawatem mówiący w języku angielskim oraz świetnie znający topografię miasta. Samochody zabierające na pokład 5-7 osób świetnie sprawdzają się w transporcie biznesowym na najwyższym poziomie wykonując transfery lotniskowe, przejazdy po mieście czy też dalsze wyjazdy po kraju i za granicę.
Niektóre firmy jak choćby M Bus – przewóz osób Kraków posiadają w swojej flocie nie tylko vany ale także busy 20-30 osobowe i autokary turystyczne 50 osobowe tak by oferta była kompletna. Przewozy dla firm to nie tylko transport dla kilku osób ale również wyjazdy pracowników na szkolenia, eventy i inne zorganizowane wyjazdy poza miasto.

Dyspozycja 7/24
Jeśli w przypadku większych busów i autobusów zlecenia oparte są o wcześniej ustalone programy tak obsługa transportowa sedanem lub vanem z kierowca na wyłączność nie rzadko opiewa o dłuższe dyspozycje nawet całodniowe tzw „stand by” mikrobusu z kierowcą polega to na tym, że zarówno wynajęty samochód jak i kierowca jest na wyłączność klienta i realizuje przewozy tylko dla niego w danym czasie.

Płatność
Gdy zamawiamy transport w dobrej firmie przewozowej powinniśmy mieć możliwość rozliczenia takiej usługi na kilka sposobów. Opcje to oprócz gotówki, rozliczenia bezgotówkowe, zarówno faktury VAT na przelew z odroczonym terminem płatności, faktury proforma rozliczane przed usługą oraz płatność kartą. Każda licząca się firma która chce świadczyć usługę pt przewóz osób dla firm musi posiadać terminale do płatności karta w samochodach. To już standard w dzisiejszych czasach aby klient, w sklepie, restauracji czy mikrobusie mógł zapłacić kartą.
Artykuł opracowany z pomocą firmy:  M Bus – rent bus Krakow

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here