Nowy laptop HP

Poszukujesz nowego laptopa? Oczekujesz, że spełni Twoje najwyższe wymagania względem grafiki i wydajności? A może potrzebujesz go jedynie do załatwienia drobnych spraw i przeglądania internetu, gdy jesteś poza domem? W każdym z tych przypadków możesz wybrać dla siebie jeden z modeli HP, a na pewno się nie zawiedziesz.

Co warto wiedzieć o marce HP?

HP, czyli Hewlett-Packard Company, to amerykańskie przedsiębiorstwo, które istnieje na rynku już od 1939 roku. Zajmuje się produkcją różnorodnego sprzętu elektronicznego, w tym komputerów do użytku domowego i zawodowego, drukarek, skanerów, urządzeń wielofunkcyjnych czy kalkulatorów.

Bardzo bogata oferta laptopów marki Hewlett-Packard składa się z kilku głównych linii. Dostępne w ich zakresie modele pozwalają na dopasowanie optymalnie skonfigurowanego komputera przenośnego do potrzeb danego użytkownika. W zależności od przewidywanego zakresu działań, które komputer będzie wykonywał, wybierać możemy spomiędzy różnych ich typów, projektowanych pod kątem gier, zaawansowanych programów lub standardowego, niewymagającego wysiłku użytkowania. Przyjrzyjmy się zatem bliżej wybranym liniom.

HP Pavilion

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych linii jest HP Pavilion, przeznaczona dla użytkowników indywidualnych. W zależności od wybranego modelu możemy mieć do czynienia z typowym laptopem albo z urządzeniem 2w1, łączącym w sobie możliwości komputera przenośnego z tabletem. Jest to bez wątpienia ciekawe rozwiązanie dla osób, które poświęcają wiele czasu na podróże ze swoim komputerem i potrzebują sprzętu o niewielkich rozmiarach oraz wadze.

W opozycji do urządzeń typu 2w1 stoją komputery dla graczy, takie jak Pavilion Gaming. Zostały one wyposażone w ekran o przekątnej wielkości 15,6 cala, co zapewnia kompromis pomiędzy gabarytami całego urządzenia a doskonałym obrazem, na którym miłośnicy gier dostrzegą wszystkie szczegóły. Jako komputer gamingowy został on wyposażony w wydajny i szybki procesor Intel Core i5, a także kartę graficzną nVidia GeForce GTX 1050, co gwarantuje wyrazistość i szczegółowość nawet najbardziej zaawansowanych grafik w grach.

HP ProBook i EliteBook

Laptopy HP z linii ProBook odznaczają się przystępnymi cenami oraz dobrymi parametrami technicznymi. Wśród nich znaleźć można egzemplarze doskonale nadające się do pracy biurowej czy w domu. Sprawdzają się również jako komputery osobiste klientów indywidualnych o standardowych wymaganiach. Istotną zaletą tej linii laptopów jest możliwość wyboru pomiędzy różnymi wielkościami urządzeń, od przekątnej ekranu równej 13 cali, aż do dużych, 17-calowych matryc. Dodatkowymi atutami są wydajna bateria oraz odporność na uszkodzenia. W tym celu komputery ProBook zostały wyposażone w wytrzymałą obudowę wzmocnioną aluminiowym rusztowaniem oraz odporną na zalanie klawiaturę. 

Modele z serii EliteBook przeznaczone są z kolei dla użytkowników o najwyższych wymaganiach, w tym dla klientów biznesowych. Najnowsze komponenty oraz doskonałe wykonanie gwarantują wydajną pracę zarówno w biurze czy w domu, jak i w trakcie podróży. Dostępne są między innymi warianty kompaktowe, idealnie nadające się do torebki bizneswoman, oraz duże egzemplarze, które świetnie sprawdzą się w gabinecie, w którym należy bacznie śledzić kilka aplikacji na jednym ekranie. Dodatkowym atutem EliteBook jest czytnik linii papilarnych, gwarantujący bezpieczeństwo przechowywanych danych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here