Jak nadać paczkę w Poznaniu?

0
1438

Nadanie paczki to nic trudnego. Wystarczy znaleźć odpowiedniego kuriera lub punkt stacjonarny i wysłać przesyłkę. Jak jednak wybrać odpowiedniego kuriera, który spełni oczekiwania klienta, usługa nie będzie droga, a paczka przyjdzie na czas? Można przeszukać strony wielu kurierów lub ułatwić sobie to zadanie i wybrać platformę z wieloma ofertami.

Wiele ofert w jednym miejscu

Wpisując w wyszukiwarkę hasło: kurier Poznań, można znaleźć wiele firm kurierskich, które taką usługę świadczą w Poznaniu. Porównanie ofert zajmuje jednak bardzo dużo czasu. Trzeba przeanalizować koszty nadania przesyłki, punkty odbioru, sprawdzić jak szybko dotrze na miejsce. To proces czasochłonny i niezbyt wygodny. Można jednak tę czynność zdecydowanie usprawnić dzięki platformie Epaka. Tutaj można sprawdzić wszystkie możliwości z poziomu jednego portalu, bez konieczności przeklikiwania się przez kilkanaście stron, otwieranych w różnych zakładkach. Firma udostępnia bowiem wszelkie informacje w jednym miejscu i pozwala nadać za ich pośrednictwem paczki na terenie całej Polski, a także za granicą.

System na platformie jest prosty i intuicyjny. Zadaniem nadawcy jest określenie wymiarów paczki oraz jej wagi, co da możliwość porównania cen kurierów i wybrania tego, który spełnia oczekiwania klienta. Nie ma konieczności ustalania kosztów z poszczególnymi firmami, tu proces ten dzieje się automatycznie. Wszystkie formalności można więc załatwić za pośrednictwem platformy internetowej, a we wskazanej lokalizacji pojawi się kurier, który odbierze przesyłkę. Jest to rozwiązanie proste, szybkie i elastyczne.

Dobry kurier i niedroga przesyłka

Epaka oferuje możliwość nadania paczki za pośrednictwem wielu renomowanych kurierów, takich jak: DHL, GLS, DPD, FeedEx czy UPS. Można skorzystać również z Paczkomatów, Paczki w Ruchu, czy Stacji z Paczką. Dzięki temu klient nie jest ograniczony liczbą partnerów Epaki, może swobodnie przeszukać wszelkie dostępne opcje i wybrać tę, które spełni jego oczekiwania. Ci przewoźnicy to duże, renomowane firmy, które dostarczają tysiące paczek dziennie w różne lokalizacje w Europie i na świecie. Przesyłka dotrze więc ekspresowo i bezpiecznie pod wskazany adres, a kod śledzący pozwoli na monitorowanie jej miejsca położenia. Daje on również możliwość ustalenia planowanego terminu dostarczenia, dzięki czemu uniknie się nieudanej próby doręczenia i dodatkowych kosztów z tym związanych.

Taka szeroka współpraca pozwala na dostosowanie oferty dla klienta indywidualnego. Jest to rozwiązanie, które pozwoli na obniżenie kosztów przesyłki, dzięki mnogości zleceń, które realizowane są za pośrednictwem tejże platformy. Sprawia to, że każda przesyłka nadawana za jej pośrednictwem jest częścią dużej umowy, a co za tym idzie – obniżenia kosztów. Cały system działa szybko i bezpiecznie, co gwarantuje najwyższą jakość usług. Pracownicy Epaka są do dyspozycji klientów zarówno pod specjalnym numerem telefonu, jak i w punktach stacjonarnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here