Szukasz profesjonalnych i rzetelnych usług tłumaczeniowych?

0
1293

Zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym spotykamy się z koniecznością przetłumaczenia różnego rodzaju tekstów z języka obcego. Mimo że większość z nas posługuje się jakimś innym niż polski językiem, to nie zawsze nasza wiedza jest wystarczająca. Poza tym języków obcych jest naprawdę sporo. Gdy pojawi się potrzeba profesjonalnego tłumaczenia, warto korzystać z usług specjalistów.

Biuro Tłumaczeń Wordit

Biuro Tłumaczeń Wordit jest jednym z najszybciej rozwijających się w swojej branży podmiotów. Siedziba firmy mieści się w Krakowie, ale usługi świadczone są na całym świecie. Zespół Wordit to grupa kompetentnych i niezawodnych tłumaczy oraz project managerów, którzy czuwają nad najbardziej złożonymi projektami tłumaczeniowymi. Korzystając z usług biura, klient może być pewien, że zlecenie zostanie wykonane szybko, punktualnie i z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa danych.

Wordit oferuje tłumaczenia w 60 językach, w tym także tłumaczenia specjalistyczne. Tłumacze przyjmują zamówienia na różne objętości tekstu. Każde zlecenie realizowane jest z najwyższą starannością. Priorytetem Wordit jest najwyższa jakość oferowanych usług. Warto podkreślić, że wszystkie tłumaczenia podlegają kontroli wewnętrznej. Wśród zadowolonych klientów biura znajdują się między innymi: Lufthansa, hawle, Polska Akademia Nauk, Berner, Cerrad, Unihut S.A.czy Uniwersytet Jagielloński w Krakowie.

Co znajduje się w podstawowej ofercie firmy?

Biuro Tłumaczeń Wordit specjalizuje się w tłumaczeniu dokumentów, stron internetowych oraz obsłudze tłumaczeniowej konferencji. Zatrudnieni tłumacze posiadają nie tylko umiejętności językowe, ale także wiedzę z takich dziedzin jak prawo, ekonomia, technika, informatyka, marketing. Połączenie wiedzy technicznej i lingwistycznej sprawia, że wykonane tłumaczenia są rzetelne i wiarygodne.

W katalogu usług firmy znajdują się:

  • tłumaczenia pisemne
  • tłumaczenia uwierzytelnione,
  • tłumaczenia ustne symultaniczne,
  • tłumaczenia ustne konsekutywne.

Tłumaczenia uwierzytelnione są sporządzane w momencie, gdy zachodzi konieczność ich uwierzytelnienia przez osobę posiadającą odpowiednie uprawnienia. Takie potrzeby pojawiają się przy okazji potwierdzenia zgodności z oryginałem dokumentu przedstawionego w banku lub innej instytucji (na przykład: dokumenty samochodowe, świadectwa pracy, dokumenty sądowe).

Wordit to także sprawdzony partner podczas organizacji spotkań międzynarodowych. Tłumacze mają doświadczenie w tłumaczeniach symultanicznych i konsekutywnych. Obsługują konferencje, spotkania biznesowe, spotkania dyplomatyczne, szkolenia branżowe, międzynarodowe rozmowy telefoniczne. Ich umiejętności coraz częściej wykorzystywane są także podczas podpisywania międzynarodowych umów, zawarcia ślubu cywilnego, składania zeznań na policji, w sądzie lub prokuraturze oraz podczas walnych zgromadzeń akcjonariuszy.

Co obejmuje oferta dodatkowa?

Współpraca z Wordit może dotyczyć również innych spraw. W ofercie jest między innymi redagowanie tekstów pod względem stylistyczno-językowym. Taka korekta tekstu zalecana jest najczęściej przed publikacją artykułu lub całej książki. W opcji jest także weryfikacja merytoryczna oraz korekta publikacji elektronicznych przed ich wydrukiem.

Dużą skutecznością cieszą się publikacje i slogany reklamowe przygotowane przez współpracujących z Wordit copywriterów. Teksty dobierane są do charakteru branży podmiotu zamawiającego i sporządzone zgodnie z obowiązującymi zasadami w zakresie publikacji artykułów reklamowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here