Nowa oferta sklepu internetowego

0
2857

Uznany i ceniony przez dziesiątki tysięcy Polaków sklep internetowy oferujący szeroką gamę odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej, a także dodatków setek znanych marek oraz światowej sławy projektantów zamierza w najbliższym czasie rozszerzyć swój asortyment. Klienci są pod wrażeniem. Zewsząd słychać głosy: „Rozszerzać już i tak pokaźny asortyment? Szacunek!”, lub „Oni sprzedają już niemal wszystko! Jak mogą dodatkowo rozszerzyć swój asortyment?”. Również i my zadajemy sobie to pytanie, dlatego też zadaliśmy sobie odrobinę trudu by odnaleźć w gąszczu oferowanych przez sklep marek te, których jeszcze w nim brakuje, lecz mają się w najbliższym czasie pojawić.

Pierwszą nowością mają być zegarki Festina. Jest to znana na całym świecie szwajcarska marka produkująca zegarki zarówno damskie, jak i męskie. Istnieje ona od 1902 roku i przez lata swojej działalności zdążyła zaskarbić sobie uznanie wielu klientów. Jak piszą na forach internetowych osoby korzystające z usług opisywanego w artykule sklepu, „aż dziw, że wprowadzają tę markę dopiero teraz”. Z drugiej strony barykady słychać jednak głosy: „za droga firma, której produktów nikt nie będzie chciał kupować. Sklep tylko na tym straci. Konsumenci dokonują zakupów w sklepach internetowych, bo szukają promocyjnych i konkurencyjnych cen. Ceny tego producenta na pewno nie są konkurencyjne!”. Jak będzie w rzeczywistości? Cóż, przekonamy się w przeciągu najbliższego miesiąca.

Oprócz tego sklep rozszerza swoją ofertę o ekskluzywne, limitowane kolekcje sportowych firm odzieżowych, takich jak Adidas, Puma, Nike czy Reebok. Rzecz jasna do tej pory sprzedawał on produkty wymienionych marek, jednak kolekcji limitowanych klienci musieli szukać gdzie indziej. Do czasu! W związku z dużym zainteresowaniem tego typu produktami internetowy gigant odzieżowy zdecydował się na uzupełnienie swojego asortymentu o te właśnie kolekcje.

Wszystkie te kroki mają na celu przyciągnięcie jeszcze większej liczby chętnych, którzy w przyszłości mogą stać się przecież potencjalnymi klientami sklepu…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here