Woda to rzecz niezbędna do przeżycia. Gdy nie jesteśmy właściwie nawodnieni, trudniej nam się myśli, męczą nas bóle głowy, zmęczenie i zły nastrój wywołany tymi wszystkimi przypadłościami. Odwodnienie jest zagrożeniem dla życia, a w mniej skrajnych przypadkach bardzo negatywnie wpływa na naszą produktywność.

Fontanna wody pitnej ratunkiem dla pracowników

Nic więc dziwnego, że każdy rozsądny pracodawca dba o to, by jego personel miał stały dostęp do darmowej wody pitnej. Kiedyś popularne były dystrybutory wody pitnej, do których dokupowało się wielkie butle, wymieniane później przez odpowiedzialną za to firmę. Dziś zdecydowanie częściej wybierane są rozwiązania, które wykorzystują do tworzenia wody pitnej zwykłą wodę z wodociągów. Dzięki temu, że istnieją bardzo dokładne filtry do wody, coraz częściej możemy pić prosto z kranu i jednocześnie nie martwić się o swoje zdrowie. Na korytarzach firm pojawiają się też takie udogodnienia jak na przykład fontanna wody pitnej.

Woda dla każdego

Fontanna wody pitnej, jak się okazuje, nie jest tylko ciekawostką, którą obserwujemy z zainteresowaniem w filmach o amerykańskich szkołach. Nietrudno je teraz spotkać w szkołach i zakładach pracy: zarówno w branżach biurowych, jak i na halach produkcyjnych czy w innych miejscach związanych z przemysłem. Filtry do wody dają możliwość ustawiania takich poidełek, które pozwalają nam pić wodę prosto z wodociągów i pozostać spokojnym, że nie wywoła to żadnych nieprzyjemnych konsekwencji. Stosowane są zresztą nie tylko przy tak wymyślnych rozwiązaniach jak fontanny do wody – równie dobrze można je zastosować w zwykłych kranach kuchennych, z których zresztą łatwiej nalać wodę do kubka. Niemniej jednak, trzeba przyznać, że korzystanie z poidełka pod cieśnieniem dostarcza ludziom znacznie większej rozrywki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here