Lider w automatyce przemysłowej

0
1364

O ile jeszcze kilkanaście lat temu na automatyzację produkcji mogły pozwolić sobie jedynie firmy z ponadprzeciętnym kapitałem, o tyle obecnie taką możliwość posiada większość producentów. Jest to po prostu inwestycja, która staje się zwyczajnym kosztem wytworzenia produktu. Automatyzacja wpływa na zwiększenie wielkości produkcji przy jednoczesnym braku potrzeby zatrudnienia nowych pracowników. Nowoczesne urządzenia produkcyjne umożliwiają wytwarzanie jednolitych produktów i ograniczają liczbę niedoróbek.

Z którą firmą współpracować?

Planując inwestycję w budowę linii produkcyjnej, warto wziąć pod uwagę ofertę firmy DS-Technic Automatyka Przemysłowa, której siedziba mieści się w Krakowie. Przedsiębiorstwo powstało w 2011 roku. Posiada już zatem prawie dziesięcioletnie doświadczenie, a jednocześnie ciągle się rozwija. Współpraca z firmą to gwarancja dostępu do wiedzy i nowoczesnych rozwiązań.

Firma DS-Technic Automatyka Przemysłowa ma na swoim koncie zarówno większe, jak i mniejsze projekty. Do tej pory wśród zadowolonych klientów znalazły się firmy polskie, niemieckie, francuskie i holenderskie. Na stronie internetowej DS-Technic opublikowano liczne referencje.

Firma w swojej działalności wykorzystuje ogromną powierzchnię produkcyjną i projektową. W skład organizacji wchodzi 6 działów: konstrukcji mechanicznej, projektu elektrycznego, programowania, produkcji, montażu elektrycznego oraz montażu mechanicznego. Do tego dochodzi należąca do firmy: spawalnia, szlifiernia, magazyn stali, metali kolorowych i tworzyw, magazyn elementów handlowych oraz park maszynowy.

Jakie usługi proponuje?

W zakresie działalności DS-Technic znajduje się automatyka przemysłowa, projektowanie i budowa maszyn, stanowisk montażowych i linii produkcyjnych. Co istotne, współpraca może polegać na stworzeniu nowej linii produkcyjnej, jak i modyfikacji istniejących już stanowisk.

Duże znaczenie podczas prac projektowych ma poznanie potrzeb kontrahenta oraz branży, w której działa. Taka analiza pozwala na optymalizację całego procesu produkcji. Po wykonaniu analizy wstępnej, inżynierowie firmy tworzą projekt, który jest maksymalnie dostosowany do wymogów sprzętowych i wizualnych.

Po zatwierdzeniu projektu rozpoczyna się produkcja wszystkich detali wchodzących w skład konstrukcji. Dzięki własnemu parkowi maszynowemu DS-Technik tworzy te elementy samodzielnie. Części wytwarzane są z różnego rodzaju materiałów. W zależności od potrzeb firma jest w stanie wyprodukować proste detale, ale także te, których budowa jest skomplikowana.

Po etapie projektowania i produkcji części, odbywa się montaż. Firma zatrudnia sumiennych i niezwykle precyzyjnych monterów, którzy dbają o szczegóły i estetykę. Dzięki temu, zbudowane systemy działają niezawodnie przez długi czas.

Na uwagę zasługują także tworzone przez firmę zaawansowane aplikacje o szerokim spektrum działania. DS-Technik realizuje projekty między innymi z zakresu robotyki, diagnostyki, konfiguracji sieci przemysłowych, wizualizacji SCADA, systemów wizyjnych.

Czy w opcji jest tylko budowa, czy również serwis urządzeń?

Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala na świadczenie profesjonalnych usług serwisowych. Obejmują one diagnozę i naprawę usterki, ale również działania konserwacyjne i modernizacyjne.

Pracownicy firmy chętnie odpowiadają na pytania. Można się z nimi skontaktować telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy. Szczegółowe informacje na temat DS-Technic, znajdują się na firmowej stronie internetowej firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here