Płatność kartą korzystna dla przedsiębiorców i klientów?

Polacy cenią sobie wygodę, bezpieczeństwo i szybkość transakcji dokonywanych bezgotówkowo – tak wynika z licznych badań opinii publicznej. Potwierdzają to dane mówiące o dużej – i wciąż rosnącej – popularności płatności dokonywanych kartą. Dzięki programowi Polska Bezgotówkowa transakcje bezgotówkowe mogą stać się jeszcze powszechniejsze.

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Związek Banków Polskich, a także wydawcy kart, agenci rozliczeniowi i organizacje płatnicze uruchomiły wspólnie Program Polska Bezgotówkowa. Dzięki niemu, przedsiębiorcy mogą otrzymać m.in. darmowe terminale płatnicze.

Polska Bezgotówkowa – darmowy terminal płatniczy dla przedsiębiorcy

Program Polska Bezgotówkowa ma na celu wsparcie przedsiębiorców, u których do tej pory nie były dostępne terminale płatnicze. Skierowany jest do tych, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie przyjmowali płatności kartami płatniczymi w swoich placówkach, a także do tych, którzy otwierają nowy biznes.

Udział w programie jest bezpłatny. W jego ramach może zostać przyznanych do 3 darmowych terminali płatniczych. Ponadto, przedsiębiorcy przez 12 miesięcy nie ponoszą kosztów za transakcje. Mają też zapewnione wsparcie techniczne.

By skorzystać z programu, należy wybrać odpowiedni dla swojej firmy terminal płatniczy, wypełnić zgłoszenie, przejść weryfikację i czekać na kuriera z dostawą pod wskazanym adresem. Więcej informacji dostępnych jest na stronie Bez Gotówki: https://bezgotowki.pl/

Program daje realne wsparcie głównie dla mikro i małych przedsiębiorstw. To ich właściciele najbardziej obawiają się bowiem kosztów związanych z zakupem sprzętu oraz abonamentem za świadczenie usług. Oferta Polski Bezgotówkowej wychodzi naprzeciw ich potrzebom. Oferuje terminale płatnicze za darmo bez abonamentu przez 12 miesięcy!

Dzięki ofercie, z kart płatniczych częściej będą mogli korzystać… klienci. Obecnie wciąż nie mają oni możliwości płacenia kartą np. na licznych targach, bazarkach, w sklepach osiedlowych, a także w salonach kosmetycznych i fryzjerskich. Tracą na tym przedsiębiorcy. Polacy częściej bowiem wydają pieniądze w miejscach, w których istnieje możliwość płatności bezgotówkowych, a znaczna ich część – jak przyznaje – jest w stanie wydać większe kwoty płacąc kartą, a nie gotówką.

Polska Bezgotówkowa daje realne korzyści nie tylko przedsiębiorcom, ale i klientom. Dzięki terminalom płatniczym przedsiębiorcy zyskają klientów, a klienci – większą wygodę i dostępność do zakupów i usług.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here