Branża ozdób naściennych w naszym kraju rozwija się w tempie lawinowym. Każdy, kto ją śledzi, doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Najpopularniejszym typem dekoracji są tu z całą pewnością tapety ścienne, które obecnie przeżywają swój wielki renesans nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Oczywiście modeli do wyboru jest całe mnóstwo, ciągle też pojawiają się nowe, dzięki czemu każdy z klientów może mieć stuprocentową pewność tego, że zakupi dla siebie wymarzony egzemplarz. Sprawdź, co najchętniej montujemy dziś na naszych ścianach!

Minimalizm!

Okazuje się, że Polacy wprost pokochali minimalizm i bardzo chętnie stosują go na swoich przestrzeniach. Trudno wszak dziwić się temu, jest to dziś także wiodący trend na naszym globie. Powinniśmy zdawać sobie sprawę z faktu ,że w takich właśnie przestrzeniach łatwo się wypoczywa, można się w nich zrelaksować, spędzać czas z najbliższymi w przemiłej atmosferze czy przyjmować gości. Mieszkańcy naszego kraju przekonali się do prostoty na najwyższym poziomie – i chwała im za to!

Motywy florystyczne!

Nie zapominajmy jednak także o motywach florystycznych, które pojawiają się w naszym kraju w aranżacji wnętrz właściwie od zawsze. Jednak nie są to już pełne bylejakości kwiatowe esy-floresy, z którymi niejednokrotnie mieliśmy do czynienia w czasach PRL-u. Dziś to motywy bardzo modne, szalenie nowoczesne, stworzone z ponadprzeciętną dbałością o detale. Są po prostu doskonałe! Świetnie wpisują się w najnowsze trendy w aranżacji przestrzeni, komponując się idealnie tam, gdzie rządzi i króluje styl glamour, vintage czy też prowansalski. Nie dziwi nas zatem ich olbrzymia wręcz popularność.

Wzory zwierzęce!

Kiedyś kojarzyły nam się głównie z kiczem i brakiem gustu – dziś natomiast doskonale zdajemy sobie sprawę  z faktu, iż jeśli zostaną one odpowiednio wkomponowane, mogą prezentować się naprawdę znakomicie. Okazuje się bowiem, że mieszkańcy naszego kraju coraz częściej stawiają na klimaty kolonialne, a do nich motywy zwierzęce pasują jak najbardziej.

Geometryczne wzory!

Moda na geometryczne printy przywędrowała do nas stosunkowo niedawno, wszystko jednak wskazuje na to, że pozostanie z nami na dłużej. Trudno wszak dziwić się temu – są one bardzo nowoczesne, a nowoczesność jest na topie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here