Promowanie swoich usług w sieci reklamowej Google AdWrods jest aktualnie popularne i chętnie wykorzystywane przez właścicieli firm działających w internecie. Nic dziwnego – pozwala ono osiągnąć lepszą rozpoznawalność oraz dobrą widoczność w sieci. Decydując się na skorzystanie z GA trzeba jednak pamiętać, że warto w tej kwestii zaufać agencji z długoletnim doświadczeniem w branży. A co najważniejsze – posiadającej status Google Partner!

Czym jest Google Partner? Jest to status przyznawany firmom zajmującym się marketingiem internetowym – które spełniają ścisłe wymagania – i zarządzającym kontami AdWords, Google. Program ten to nie tylko korzyści dla ekspertów z agencji – możliwość uczestnictwa w szkoleniach, spotkaniach i nieustannej edukacji – ale również dla ich klientów. To, co chcą osiągnąć specjaliści, to jeszcze skuteczniejsze reklamy!

Jakie wymagania ma spełniać agencja, która otrzymała status Google Partner?

  • Zatrudnianie w zespole specjalistów z certyfikatami Google AdWords. Mowa tu o dwóch podstawowych testach, podsumowujących teoretyczną oraz praktyczną wiedzę zdającego, i jednym zaawansowanym (zdanym na minimum 80%). Dzięki osiągnięciu zadowalającego wyniku ma się pewność, że osoba odpowiedzialna za reklamę odpowiednio ją zoptymalizuje – a w efekcie przyniesie ona pożądane skutki.
  • Określone sumy, jakie agencja przeznacza na kampanie AdWords dla klientów – przy czym należy je raportować co 90 dni. Najlepszą sytuacja jest oczywiście ich ciągły wzrost, bowiem wskazuje, że firma posiada płynność finansową.
  • Satysfakcjonująca ilość klientów współpracujących z firmą marketingu internetowego. Dodatkowo ważne jest również tempo przyrostu nowych projektów.
  • Wysoki wskaźnik wzrost dochodu klientów agencji marketingowej. Ich przychody powinny rosnąć dzięki realizowanym kampaniom AdWords. W takiej sytuacji firma jest w stanie wskazać, iż jej klienci rzeczywiście zarabiają dzięki niej.

Jeśli jesteś już przekonany co do słuszności współpracy ze specjalistami, posiadającymi status Google Partner – to świetnie! Zaufanie do nich zaprocentuje nie tylko wzrostem dochodów, ale także długoletnią i efektywną współpracą. Jeśli chcesz skorzystać z usług takiej agencji, skontaktuj się z doświadczonymi specjalistami z firmy Alte Media  https://www.altemedia.pl/kampanie-google-adwords, którzy od wielu lat tworzą skuteczne oraz precyzyjnie dopasowane reklamy.

Reklama mobilna, reklama w wyszukiwarkach, reklama w sieci reklamowej Google, reklama wideo oraz reklama produktowa dla sklepów – to wszystko może zapewnić Ci Alte Media!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here