Zarabiaj na promocjach bankowych!

Wielu konsumentów nie zdaje sobie sprawy z tego, że przy okazji zakładania konta w banku, nawet w wersji całkowicie darmowej, przy korzystaniu z oferty lokaty lub z karty kredytowej, można jeszcze zarobić. Dlatego warto śledzić aktualne promocje bankowe. My prezentujemy niektóre z nich.

Pieniądze za założenie konta w banku

W Alior Banku każdy klient, który w terminie do 30 września 2018 roku otworzy Konto Jakże Osobiste z 1 proc. moneyback, może uzyskać 100 zł gratis. Promocja przeznaczona jest dla osób, które w okresie 2 lat przed datą złożenia wniosku o otwarcie tego konta nie posiadała rachunku w Alior Banku oraz w Kantorze Walutowym Alior Banku, ani nie była posiadaczem Karty Kibica Alior Bank. Aby zgarnąć premię 100 zł, należy w ciągu 60 dni od chwili podpisania umowy, nie później niż do 30 grudnia 2018 roku, zapewnić wpływy na konto na łączą sumę co najmniej 1000 zł, wykonać co najmniej 3 płatności bezgotówkowe kartą wydaną do konta lub przy użyciu BLIKa.

Zakładając i aktywnie korzystając w terminie do 31 sierpnia 2018 roku w BGŻ Paribas z Konta Maksymalnego, można otrzymać 250 zł zwrotu na konto. To promocja dla klientów, którzy w ciągu ostatnich 24 miesięcy nie byli posiadaczami konta w BGŻ. Pierwsze 100 zł klient otrzyma za regularne zasilenia konta sumą minimum 1000 zł w każdym z miesięcy wrzesień-listopad 2018, a przelew otrzyma do końca roku. Z kolei częste transakcje kartą płatniczą wydawaną do Konta Maksymalnego, czyli co najmniej 5 transakcji miesięcznie na łączną kwotę min. 300 zł, przez 6 kolejnych miesięcy, pozwoli na uzyskanie premii 150 zł. Szczegóły promocji znajdziemy na stronie: http://www.niepoddawajsie.pl/promocje-bankowe/.

Promocyjne konta pozwalające na wypracowanie pokaźnych premii znajdziemy w rankingu najlepszych rachunków osobistych na stronie: http://www.niepoddawajsie.pl/ranking-kont-osobistych-i-firmowych/.

Premia za kartę kredytową

CitiBank oferuje osobom fizycznym lub firmom, które od 1 czerwca 2015 roku nie posiadały karty kredytowej Citibanku, mają dochód netto minimum 1200 zł i zatrudnienie od 3 miesiący, bądź prowadzą przez minimum 2 lata działalność gospodarczą ze średnimi wpływami 2500 zł, promocyjną kartę kredytową Simplicity. Można otrzymać dzięki niej 300 zł do końca drugiego miesiąca po miesiącu podpisania umowy, jeśli klient zaloguje się choć raz w bankowości internetowej Citibank Online lub przez aplikację mobilną Citi Mobile, przez 2 kolejne miesiące od daty podpisania umowy z bankiem wykona w każdym miesiącu minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą kredytową.

Można otrzymać w CitiBanku dodatkowo 100 zł, jeśli w wymienionym czasie klient wyda przy użyciu karty kredytowej minimum 2000 zł. Do zdobycia jest zatem aż 400 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here