Wygodny transport i przechowywanie tylko w skrzynkach na piwo

Każdy przedsiębiorca wie, jak ważny jest odpowiedni transport produktów. Szczególnie istotne jest to przy produktach spożywczych. Jednym z najczęściej transportowanych napoi jest piwo. Żeby zachowało w pełni swoje walory smakowe, konieczny jest właściwy transport i przechowywanie. Z pomocą przychodzą skrzynki na piwo.

Skrzynki do piwa nie tylko wygodne

Do transportu i przechowywania piwa bardzo często wykorzystywane są różnego rodzaju skrzynki na piwo. Powinny one spełniać wiele warunków, tak aby przewożony w nich towar docierał nienaruszony. Także składowanie powinno być wygodne i efektywne. Skrzynki muszą dać się układać jedna na drugiej. Warto też, aby nadawały się do przenoszenia ręcznego oraz mechanicznego.

Ważna promocja i ekologia

Skrzynka do piwa powinna być także atrakcyjna wizualnie. To doskonałe miejsce na reklamę. Nic więc dziwnego, że producenci tworzą specjalnie dedykowane skrzynki na piwo poszczególnym wytwórcom. W zależności od potrzeb klienta skrzyneczka na piwo może być mieć logo firmy nadrukowane lub wtopione. Niektóre firmy zamawiają skrzynki w specjalnej kolorystyce. To pozwala im się wyróżnić na tle innych producentów piwa.Coraz więcej producentów piwa wymaga, aby skrzynka do piwa była także ekologiczna. Dlatego skrzynki są wytwarzane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Można je eksploatować przez wiele lat. Są łatwe do utrzymania w czystości. Bardzo istotne jest też to, że po zakończeniu użytkowania, nadają się do recyklingu.

Skrzynki do zadań specjalnych

W ofercie dobrych firm, które specjalizują się w produkcji skrzynek do piwa znajdują się też oryginalne propozycje. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest skrzyneczka na piwo firmy Schoeller Allibert, która umożliwia przechowywanie zarówno kartonowych multipaków, jak i zwykłych butelek. Swoją uniwersalność zawdzięcza specjalnej konstrukcji dna z wkładką. Wkładka po włożeniu kartonów opada na dno, a po ich wyjęciu unosi się do połowy skrzynki, tworząc klasyczną kratę do butelek.Wiele interesujących rozwiązań powstało też w związku z reklamami. W zależności od potrzeb klienta, konstruktorzy skrzynek do piwa tworzą skrzynki bardziej otwarte, gdzie widać butelki lub mające więcej powierzchni przeznaczonej na reklamę. Wyjątkowo oryginalne są skrzynki stylizowane na drewniane, nawiązujące do tradycyjnych starych pojemników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here