maszyny piekarnicze

Prowadzenie dobrze prosperującej piekarni, pizzerii czy cukierni to spore wyzwanie. Efektywność pracy można jednak znacznie poprawić, inwestując w wysokiej jakości maszyny. Podpowiadamy, jakie rozwiązania warto wybrać. Skorzystaj z kilku prostych wskazówek. 

Najlepszy sprzęt – bezpośrednio od producenta

Zanim wybierzemy najlepszy model maszyny piekarniczej, należy zastanowić się, gdzie warto ją kupić. Zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie sklep producenta, który może pochwalić się pozytywnymi opiniami ze strony zadowolonych klientów. To doskonała propozycja dla osób, które potrzebują profesjonalnego doradztwa. Dzięki temu będą miały pewność, że wybiorą produkty, które zapewnią najwyższy komfort pracy, a przy tym będą pomocne w uzyskaniu oczekiwanej wydajności. Bardzo ważną cechę stanowi również szeroka oferta produktowa. Nie ulega wątpliwości, że właściciele piekarni bardzo często poszukują kompleksowych rozwiązań i sięgają po kilka urządzeń. Jednym z najbardziej uznanych na polskim i europejskim rynku producentów jest IBIS. Setki klientów doceniło już wzorową obsługę oraz fachowe wsparcie ze strony doświadczonych sprzedawców. 

Szeroki asortyment produktów

Wybór wysokiej jakości maszyn piekarniczych jest bardzo szeroki i zróżnicowany. Dzięki temu można idealnie wyposażyć każdą piekarnię, pizzerię i cukiernię. Możliwości jest bardzo wiele. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się miesiarki do ciasta oraz piece cukierniczo-piekarnicze. Na tym oczywiście oferta się nie kończy. Nie zabraknie w niej komór garowniczych, systemów załadunku i rozładunku, urządzeń linii do chleba, ubijaczek planetarnych, maszyn do kremów, dzielarko-zaokrąglarek do bułek, dzielarek hydraulicznych, rogalikarek, wałkownic, krajalnic do chleba, młynków do bułki tartej, smażalników do pączków, myjek do koszy i akcesoriów oraz zmywarek tunelowych. Ponadto firma IBIS prowadzi profesjonalny serwis oraz sprzedaż części zamiennych. Producent gwarantuje najwyższą jakość maszyn piekarniczych oraz wszystkich świadczonych usług.

Dlaczego warto?

Firma IBIS wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem, co zaowocowało w najwyższy standard obsługi klienta. Oferta została przygotowana przez prawdziwych specjalistów, którzy do perfekcji opanowali branżową wiedzę. Ponadto wszystkie maszyny zostały skonstruowane przy wsparciu nowoczesnych technologii. Dzięki temu do właścicieli piekarni trafia sprzęt, który przez długie lata będzie sprawdzał się znakomicie. Zdecydowanie warto zaufać profesjonalistom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here