Orange Flex dla firm

Przedsiębiorcy zawsze poszukują najbardziej korzystnych rozwiązań – niezależnie, czy chodzi o możliwość optymalizacji kosztów, większą elastyczność czy poszukiwanie nowych źródeł zysku. Z tego względu do gustu może im przypaść oferta Orange Flex dla Firm.

Orange Flex: oferta dla firm

To, co szczególnie wyróżnia Flex dla Firm to elastyczność usługi. Przedsiębiorca może zrezygnować z niej w dowolnym momencie – jedynie z zachowaniem okresu wypowiedzenia. W ramach usługi ma też możliwość testowania różnych Planów komórkowych, dzięki czemu może wybrać taki, który najbardziej odpowiada jego potrzebom. Dla wielu osób prowadzących własny biznes szczególnie istotne będzie również to, że Orange Flex na firmę nie wymaga wizyty w salonie i podpisywania umowy – wszystko, co konieczne, przedsiębiorca może zrobić z poziomu aplikacji.

Oferta dla firm w Orange Flex to też dodatkowe możliwości i usługi

Warto też podkreślić, że oferta Orange Flex dla Firm nie ogranicza się jedynie do Planów komórkowych, w ramach których przedsiębiorca ma zagwarantowane nielimitowane SMS-y, MMS-y i rozmowy w kraju i w roamingu w UE (dotyczy to każdego Planu) czy pakiet gigabajtów do wykorzystania. Flex dla Firm umożliwia też skorzystanie z dodatkowych usług. W ramach oferty możliwe jest na przykład dzielenie się gigabajtami z bliskimi. Oprócz tego przedsiębiorca może też zamówić dodatkową kartę SIM za 0 zł – nie tylko do telefonu, ale też do tabletu czy modemu. Obie karty będą funkcjonować w ramach planu firmowego.

To jednak nadal nie wszystko. Użytkownik Orange Flex, który chce kupić telefon dla firmy, może zrobić zakupy w Sklepie Flex, gdzie smartfony, smartwatche i inne urządzenia elektroniczne są sprzedawane w atrakcyjnych cenach. To okazja na zaoszczędzenie kolejnych środków.

Nie można też zapominać o świetnej opcji w postaci Music, Video i Game Passów – umożliwiającym odpowiednio słuchanie muzyki, oglądanie filmów czy granie online bez obaw o zużycie całego limitu gigabajtów.

Więcej o ofercie Orange Flex dla Firm można przeczytać na stronie https://flex.orange.pl/oferta/flex-dla-firm.

Orange Flex na firmę: prosta rejestracja

Jak skorzystać z oferty Orange Flex dla Firm? To bardzo proste – wystarczy pobrać aplikację Orange Flex, potwierdzić swoją tożsamość, zamówić e-SIM (lub zwykłą kartę SIM), wybrać Plan komórkowy i… już. Za usługę można płacić albo BLIK-iem (doładowując środki na koncie) albo – podpinając kartę kredytową. W obu przypadkach po każdej transakcji przedsiębiorca otrzyma e-fakturę, dzięki której będzie mógł wydatek na usługę wrzucić w koszty firmowe.

Flex dla Firm to zatem świetna opcja dla osób prowadzących swój własny biznes – pozwala zaoszczędzić czas dzięki ograniczonym formalnościom, a dodatkowo – umożliwia korzystanie z wielu dodatkowych opcji.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here