Projektowanie i produkcja mebli warsztatowych

Do prowadzenia działalności przemysłowej i usługowej potrzebny jest cały zbiór urządzeń oraz akcesoriów pomocniczych. Właściwe wykonywanie powierzonych zadań uzależnione jest także od dobrej organizacji miejsca pracy. Pracownicy zakładów produkcyjnych i usługowych wykonują najrozmaitsze czynności. W niektórych miejscach wystarczy ustawić wielozadaniowy stół do pracy, w niektórych sytuacjach potrzebne są rozwiązania indywidualne. Gdy właścicielom firmy zależy na tym, aby praca była wykonana dobrze, przy organizacji stanowisk pracy powinni skorzystać z usług profesjonalistów

RA Construction – specjaliści w swojej dziedzinie

Firma RA Construction powstała w 2016 roku. Powodem rozpoczęcia działalności akurat w tej branży były potrzeby rynkowe. Rozwój polskiej gospodarki, w tym przemysłu, wiąże się z koniecznością zapewnienia odpowiednich warunków do wykonywania różnego typu czynności produkcyjnych, takich jak na przykład: montaż, czy pakowanie.

Ogromny potencjał załogi RA Construction został zauważony przez pierwszych klientów firmy, którzy z zamówienia na zamówienie rozszerzali współpracę o nowe projekty. Kontrahenci cenią sobie zapał do pracy i indywidualne podejście do klienta. Firma RA Construction samodzielnie projektuje i wytwarza najwyższej jakości meble przemysłowe, które mogą być dowolnie konfigurowane. Oferowane wyroby charakteryzują się niezwykłą ergonomią i mogą być użytkowane w różnych branżach.

Co konkretnie znajduje się w ofercie firmy?

Mimo stosunkowo krótkiej historii katalog produktów RA Construction robi wrażenie. W ofercie firmy znajdują się między innymi:

  • stoły przemysłowe,
  • wózki przemysłowe,
  • akcesoria,
  • usługi cięcia i gięcia blach.

Jeśli chodzi o stoły przemysłowe, to do wyboru są stoły montażowe, stoły montażowe mobilne, stoły montażowe regulowane, stoły do pakowania, stoły warsztatowe. Każdy z oferowanych stołów jest przeznaczony do różnego typu czynności. RA Construction analizuje potrzeby klienta i proponuje mu najlepsze rozwiązanie. Firma dopasowuje nie tylko konstrukcję stołu (w tym wysokość blatu, ilość i wysokość położenia półek). W opcji są także montaż odpowiedniego oświetlenia oraz stworzenie warunków do podłączenia urządzeń przemysłowych.

Specyfika pracy w obiektach przemysłowych i usługowych powoduje, że wymaga się, aby niektóre urządzenia i zespoły narzędzi mogły się przemieszczać. W takim przypadku nie można obejść się bez wózków warsztatowych. Tego rodzaju wózki mogą mieć szuflady lub półki. Bardzo ważna jest wytrzymałość i skrętność kółek. RA Construction oferuje wózki przemysłowe, które spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

W sprzedaży są także akcesoria, takie jak szafki narzędziowe, ścianki narzędziowe, blaty, półki, organizery, pojemniki, rolki na folię, szuflady, czy wieszaki na klucze. Wszystkie te elementy poprawiają warunki pracy i sprzyjają większej efektywności jej wykonywania.

Usługi cięcia i gięcia blach

RA Construction posiada bogaty park maszynowy. Dzięki niemu może produkować nie tylko niezwykłe meble przemysłowe, ale również wykonywać usługi cięcia i gięcia blach. W wyposażeniu firmy znajdują się takie maszyny CNC jak gilotyna Safan B-Shear 3100/6, prasa krawędziowa Safan E-Brake 3100/100 oraz tokarka sterowana numerycznie Colchester Tornado MBF 100.

Urządzenia obsługiwane są przez wykwalifikowanych operatorów. Dzięki temu wykonywane zamówienia są wycięte precyzyjnie. Na wszelkie pytania klientów chętnie odpowiadają konsultanci RA Construction.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here