Program do fakturowania online

Fakturowanie online to już codzienność osób prowadzących działalność gospodarczą. Według obowiązujących przepisów – faktura może być wystawiona papierowo lub elektronicznie. Forma elektroniczna to przyszłość, nie tylko dzięki zachowaniu wygody, ale także ekologii.

Przedsiębiorcy oczekują wygody i porządku związanego z wystawianiem faktur swoim kontrahentom. Nie mogą pojawić się wątpliwości, co do faktury online, a jeśli już są, to powinny zostać szybko rozwiązane. To na podstawie wystawionej faktury za sprzedany towar, wykonaną usługę druga strona ma obowiązek zapłacić.

Faktura powinna być wystawiona w terminie i zawierać wszystkie dane wskazane w przepisach prawa. Wszelkie wątpliwości powodują, iż kontrahent wstrzyma się z płatnością do wyjaśnienia problemu. To z kolei może zaważyć na finansach wystawcy faktury. Warto zastanowić się już wcześniej jaki program do fakturowania wybrać? Jakie funkcje powinien mieć wbudowane? To ważne by program nie okazał się bardzo skomplikowany, ale zawierał wszystko co pomoże dobrze wykonywać obowiązki.

Program do wystawiania faktur wfirma.pl zawiera wiele potrzebnych funkcji, które ułatwią pracę. Przede wszystkim umożliwia wystawienie wszystkich rodzajów faktur, nie tylko zwykłych i proform, ale także zamówień, ofert, faktur zaliczkowych i końcowych dla metody rozliczania VAT kasowej i marża. Dla przedsiębiorców, którzy chcą się wyróżnić mogą oni wystawić fakturę zawierającą własne logo oraz pieczęć prewencyjną.

Faktury mogą być wystawione w 7 wersjach językowych, w 8 szablonach oraz we wszystkich walutach obcych. Program już w wersji podstawowej posiada rozbudowany katalog produktów, oczywiście swoje produkty mogą być wpisane i zapamiętane. To ułatwia zarządzanie gospodarką magazynową. Zapisać także można dane stałych kontrahentów, po to by nie tracić czasu i nie wypisywać je ciągle na nowo. To wszystko sprawia, że fakturowanie online jest szybsze i wygodniejsze, od pisania faktur papierowych. Fakturowanie online to przyszłość każdej firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here