Pożyczka pozabankowa

Choć większość obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa została już zniesiona, faktyczny wpływ COVID-19 na otaczającą nas rzeczywistość wciąż pozostaje niezmierzony. Jedną z największych niewiadomych kolejnych miesięcy jest wskaźnik bezrobocia. Zgodnie z przewidywaniami ekspertów, pracę może stracić nawet 10% aktywnych zawodowo Polaków.

Pożyczka pozabankowa – doraźna pomoc w niespodziewanych problemach

Koronawirus postawił pracodawców i pracowników przed zupełnie nowymi wyzwaniami. Część firm związanych przede wszystkim z wydarzeniami masowymi zostały zobligowane do całkowitego zaprzestania działalności. Inne gałęzie handlu oraz usług zostały objęte daleko idącymi ograniczeniami, a spełnienie nowych obostrzeń wiązało się z nagłymi inwestycjami i opracowaniem nowych procedur.

Kłopoty pracodawców szybko przełożyły się na pracownicze pensje. Najczęściej spotykaną formą walki o utrzymanie płynności finansowej była redukcja wynagrodzeń, sięgająca zazwyczaj kilkunastu procent. Przedsiębiorstwa, które nie mogły skierować pracowników na pracę zdalną, często decydowały się na podzielenie pracowników na kilka pracujących zmianowo zespołów. Strategia ta miała na celu zmniejszenie rozprzestrzeniania się COVID-19, lecz wpływała również na liczbę przepracowanych godzin i redukcję wynagrodzenia.

Niestety, redukcja wynagrodzeń nie szła w parze ze zmniejszeniem cyklicznych wydatków. W sytuacji, w której otrzymana wypłata nie pozwalała na uregulowanie wszystkich kosztów stałych, jednym z najszybszych rozwiązań było skorzystanie z usług pozabankowego sektora finansowego.

Pożyczka pozabankowa w dobie koronawirusa

Wywołana przez pandemię zapaść gospodarcza odcisnęła swe piętno również na sektorze finansowym. Przegłosowana w ramach tarczy antykryzysowej poprawka do ustawy antylichwiarskiej obniżyła maksymalną kwotę odsetek i prowizji. Zmiana ta była motywowana zmniejszeniem ryzyka wpadnięcia w spiralę długów – sytuacji, w której podjęcie jednej pożyczki pociąga za sobą następne.

Pożyczka pozabankowa w dobie koronawirusa

TaktoFinanse.pl – Szybkie Pożyczki Online Na Raty

Warto podkreślić jednak, że nie wszyscy pożyczkodawcy zdołali dostosować się do nowej rzeczywistości. Jeśli narzucone odgórnie limity nie będą w stanie zabezpieczyć płynności finansowej poszczególnych przedsiębiorstw, prawdopodobnie zostaną one zmuszone do zawieszenia działalności na wiele nadchodzących miesięcy.

Czy pożyczka pozabankowa jest teraz tańsza?

Jedną z najważniejszych korzyści transformacji pozabankowego sektora finansowego jest większa elastyczność warunków umowy. Aby zniwelować potencjalne straty, wiele firm zdecydowało się obniżyć górny limit wnioskowanej kwoty. Wydłużono również maksymalny okres kredytowania, dzięki czemu wysokość miesięcznej raty stanowi zazwyczaj od kilkudziesięciu do kilkuset złotych.

Pożyczka pozabankowa od TAKTO Finanse

Jednym z przedsiębiorstw, które dołożyły wszelkich starań, aby zaproponować swoim klientom nową, korzystną ofertę, jest TAKTO Finanse. Oferowana przez TAKTO pożyczka może opiewać na aż 6 000 zł, a maksymalny okres spłaty wynosi teraz nawet 40 miesięcy, dzięki czemu bez trudu wpasuje się ona w nawet najbardziej napięty budżet.

Już dziś wypełnij wniosek na stronie internetowej firmy TAKTO Finanse i przekonaj się, jak pożyczka pozabankowa może pomóc Ci w niepewnym czasie kryzysu spowodowanego koronawirusem.

Odwiedź naszą stronę TaktoFinanse.pl i przekonaj się, że ekspresowa pożyczka pozabankowa jest udzielana szybko i na prostych zasadach.

Pożyczka do 6 000 zł na 40 miesięcy.

Źródło: TaktoFinanse.pl – Szybkie Pożyczki Online Na Raty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here