Pomoc prawna dla marynarzy

Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz oferuje wsparcie prawne marynarzom zatrudnionym z zagranicznymi armatorami na podstawie kontraktów oraz ich rodzinom. Specyfika pracy na morzu wymaga rozległej wiedzy z zakresu prawa pracy i podatkowego, międzynarodowego prawa handlowego oraz zależności w obrocie morskim.

Profesjonalna pomoc prawna gwarantem sukcesu i bezpieczeństwa

Serwis http://radcaprawny-trojmiasto.pl/ prowadzony przez Kancelarię Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw związanych z pracą marynarzy zatrudnianych na kontraktach zagranicznych. Tego rodzaju praca bardzo często wiąże się z koniecznością rozwiązywania sporów, wymagających znajomości m.in. polskiego i międzynarodowego prawa pracy i prawa podatkowego. Przed podjęciem współpracy z zagranicznym armatorem warto omówić z radcą prawnym możliwe konsekwencje takiego zatrudnienia i sprawdzić kwestie z zakresu podatków obowiązujących marynarzy, ubezpieczeń zdrowotnych, społecznych i emerytalnych, a także dokonać analizy kontraktu, który zostanie podpisany z zagranicznym armatorem. Niedopełnienie ewentualnych obowiązków wobec fiskusa, czy zakładu ubezpieczeń, pomimo wysokiego wynagrodzenia, może okazać się bowiem bardzo kosztowne.

Reprezentacja marynarzy przed urzędami i sądami

Niejednokrotnie osoby zatrudnione na zagranicznych kontraktach marynarskich napotykają na różnego rodzaju problemy, związane głównie z rozliczeniem uzyskanego dochodu w urzędzie skarbowym. Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz służy pomocą także w tym zakresie, oferując rozliczenia podatkowe w polskim urzędzie skarbowym, reprezentację przed urzędem skarbowym w przypadku ewentualnych niejasności, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Kancelaria występuje w imieniu marynarzy z wnioskami o wydanie indywidualnych interpretacji przepisów podatkowych, a także prowadzi sprawy o odszkodowania marynarskie, reprezentuje marynarzy w sporach z armatorami, również w sprawach rodzinnych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here