Luksusowy fotel o sportowym charakterze to coś czego dotąd nie było na rynku. Przez wiele lat nie próbowano łączyć elegancji ze sportową sylwetką, ponieważ nikt nie potrafił odpowiednio ugryźć tematu. Jednak projektanci Akracing podjęli się tej trudnej próby i wyszli z niej zwycięsko.

W efekcie wytężonych działań powstał Akracing Onyx Deluxe, fotel biurowy posiadający charakterystyczną sportową sylwetkę oraz eleganckie i nieśmiertelne obicie z prawdziwej skóry. Fotele do komputera wybierane przez właścicieli firm czy prezesów muszą być nie tylko i wyłącznie wygodne, ale również reprezentacyjne. Przyjmowani przez nich klienci czy kontrahenci powinni odczuwać należyty prestiż, również w wyposażeniu pomieszczeń, którymi te osoby dysponują. Jest to poniekąd jeden z ważniejszych elementów wizerunkowych firmy. Ale nie jest to jedyna grupa osób, które wybierają fotele biurowe z obiciem z prawdziwej skóry. Często są one elementem wyposażenia domowego stanowiska komputerowego, ponieważ są trwałe, pięknie się prezentują i oczywiście reprezentują ogromny poziom wygody.

Każdy fotel biurowy Onyx Deluxe to w nowatorski sposób wyprofilowane siedzisko i oparcie. Rozsiadając się wygodnie i opierając plecy, odczuwamy wielką przyjemność, a późniejsze godziny spędzone w fotelu mijają w niezmienionym komforcie. Fotele biurowe tej generacji dają temu, kto z nich korzysta, możliwość dopasowania kluczowych parametrów do własnych upodobań. Nie chodzi tu jedynie o to, co lubimy czy też nie, ale również o zdrowe ułożenie ciała. Wzrost, waga i budowa ciała to kluczowe cechy, którymi ludzie różnią się między sobą, dlatego też zaawansowane możliwości konfigurowania fotela pod różną budowę ciała są nieodzowne, jeśli produkt ma urzec reprezentantów firm. W Akracing Onyx Deluxe korekcie podlegają więc wysokość siedziska, kąt odchylenia oparcia oraz wypoziomowanie trójwymiarowych podłokietników. Warto przypomnieć, że poszczególne wybrane ustawienia można w dowolnym momencie zmienić, dlatego też nie jesteśmy niewolnikiem naszego mebla. Taka funkcjonalność jest potrzebna każdej osobie, po to by czerpać przyjemność z siedzenia w fotelu zarówno podczas pracy, jak i podczas nieco bardziej rozrywkowych przedsięwzięć.

Nowomodne fotele biurowe jak Onyx Deluxe od Akracing to także stabilność i trwałość. Metalowa postawa dzięki odpowiedniej konstrukcji zapobiega rozchwianiu czy przewróceniu się fotela. Stoi on mocno i pewnie, a kiedy tego potrzebujemy, dzięki niezawodnym kółkom umieszczonym u podstawy, jest mobilny i może być przemieszczany. Ponadto kółka nie blokują się i nie rysują podłogi.  Metalowy stelaż sprawia, że całość fotela jest silna i wytrzymała. Obicie wykonane z prawdziwej skóry natomiast ułatwia codzienną pielęgnację fotela i jest przyjemne w dotyku, dlatego też każdy kontakt ciała z fotelem to przyjemność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here