Najlepsza wypożyczalnia aut dostawczych Gdańsk

Dzisiejszy rynek dóbr i usług jest niesamowicie bogaty – wystarczy wpisać w wyszukiwarkę to, czego potrzebujemy, i w ciągu paru sekund wyświetla nam się kilkadziesiąt opcji do wyboru. Nie inaczej rzecz ma się z wynajmem aut: na terenie Trójmiasta i okolic bez problemu znajdziesz kilka firm oferujących swoją flotę na wypożyczenie. Ale…którą wybrać? Krótko mówiąc: wypożyczalnia aut dostawczych Gdańsk – która jest najlepsza i dlaczego?

Po co korzystać z wypożyczalni?

Na polskich drogach – i myślę, że nie tylko na polskich, ale ogólnie – przeważają pojazdy osobowe. Nie ma w tym nic dziwnego: na co dzień to najwygodniejsza forma przemieszczania się. Mało kto jeździ samochodem dostawczym – chyba, że wymaga tego praca. Zdarzają się jednak przypadki, kiedy każdy musi przewieźć coś o niestandardowych, sporych gabarytach. Wtedy właśnie warto zastanowić się nad wynajmem auta dostawczego. Koszt jest niewysoki, a bardzo szybko i łatwo możesz załatwić wszystkie swoje ważne sprawy. Z tego rodzaju rozwiązania mogą skorzystać również przedsiębiorcy, którzy tylko na określony, stosunkowo niedługi czas (np. miesiąc) potrzebują powiększyć swoją flotę. Jaka wypożyczalnia aut dostawczych Gdańsk i pobliskich okolic mogą liczyć? Gdzie stawiane są na pierwszym miejscu oczekiwania i korzyści dla klienta? Znam miejsce godne polecenia.

Elit Rent – wypożyczalnia aut dostawczych Gdańsk i okolice

Marka Elit należy do tego wąskiego grona firm, gdzie dobro klienta zawsze jest stawiane na pierwszym miejscu. Oferta jest niesamowicie elastyczna i można ją dopasować do konkretnych potrzeb. Chcesz wynająć auto na dzień? Tydzień? Miesiąc? Nie ma problemu. Skąd wygodnie będzie Ci je odebrać: z lotniska? Dworca? Spod siedziby Twojej firmy? Żaden kłopot. Negocjacja ceny? Przedstawiciele Elit jej nie wykluczają, są otwarci na wszelkie Twoje sugestie. Kiedy tylko podpiszesz umowę, możesz liczyć na otrzymanie czystego, pachnącego pojazdu. Mało prawdopodobnym jest, że spotka Cię jakaś nieprzewidziana usterka: każdy samochód jest szczegółowo sprawdzany i czyszczony przed wypożyczeniem. Pełen pakiet ubezpieczeń oraz regularne serwisowanie sprawiają, że jazda autem od Elit odbywa się w bezstresowych, spokojnych warunkach. A przecież to jest najważniejsze…Wszystkie te powyższe fakty sprawiają, że Elit wyróżnia się na tle konkurencji i plasuje markę na pierwszym miejscu w kategorii najlepszych wypożyczalni aut dostawczych Gdańsk.

Jakie auta oferuje Elit Rent?

Wypożyczalnia aut dostawczych Gdańsk Elit posiada w swojej ofercie następujące samochody:

  • Fiat doblo – cena: od 140 złotych za dobę. Limit kilometrów na dobę: 300.
  • Renault Trafic – cena: 200 złotych za dobę. Limit kilometrów na dobę:500.
  • Renault Trafic brygadówka – cena: od 185 złotych na dobę. Limit kilometrów na dobę: 500.
  • Renault Master – cena: 230 złotych za dobę. Limit kilometrów na dobę: 500.
  • Nissan NV400 L3H2 – cena: 250 złotych za dobę. Limit kilometrów na dobę: 500.

Oczywiście podany cennik jest orientacyjny – jak już wcześniej zaznaczono, oferta może ulec modyfikacji. Istnieje możliwość wypożyczenia danego samochodu jedynie na kilka godzin. Nie ma również problemu z limitem – nie martw się, jeśli ten wyżej opisany jest dla Ciebie niewystarczający. Potrzebujesz wyjechać za granicę? Wypożyczalnia aut dostawczych Gdańk Elit nie będzie Ci sprawiać z tym kłopotu. Wszystko jest do ustalenia. Jeżeli zaciekawiła Cię oferta tej wypożyczalni, to wejdź już teraz na https://elitrent.pl/, gdzie znajdziesz pozostałe szczegóły.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here