Samsung S9 to jeden z flagowych modeli azjatyckiego koncernu. Telefon ten to multimedialny potwór, który z miejsca stał się jednym z najbardziej pożądanych smartfonów na rynku. Zawdzięcza to znakomitemu doborowi podzespołów oraz niezwykle wyśrubowanym parametrom.

Azjatycka rewolucja technologiczna

Koncerny elektroniczne z Azji zdążyły nas już przyzwyczaić do śmiałego wdrażania innowacyjnych rozwiązań w swoich produktach, czego efektem bywa nierzadko wyznaczanie nowych standardów i trendów. Firmy takie jak Samsung czy Huawei szybko stały się czołowymi graczami na smartfonowym rynku, choć trzeba przyznać, że w przypadku tej pierwszej marki nie było o to wcale tak łatwo. Kilkanaście lat temu pojawiało się wiele krytycznych głosów dotyczących komórek rodem z Korei Południowej, wszystko uległo jednak zmianie wraz z premierą pierwszego telefonu z serii Galaxy.

Obecnie wiele telefonów firmy cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Samsung S9 czy S9+ to już niemal legendarne modele koncernu. Zwłaszcza ten pierwszy jest wart szczególnej uwagi, gdyż oprócz znakomitych walorów użytkowych oraz znakomicie dobranych multimediów jest po prostu stosunkowo niedrogi, biorąc pod uwagę oferowaną jakość.

Multimedialny Samsung Galaxy S9

Producent z Korei Południowej dołożył wszelkich starań, aby ten model posiadał zestaw multimedialny dopracowany pod każdym względem. Nowego właściciela S9 czeka pozytywne zaskoczenie już po odbyciu pierwszej rozmowy – jakość dźwięku jest naprawdę wyborna. Dlatego też znakomitą przyjemnością jest słuchanie utworów ulubionego zespołu, piosenki brzmią niczym oryginalne wykonania podczas prywatnego koncertu na żywo. Warto dodać, że wbudowany głośnik powstał we współpracy ze znaną firmą AKD.

Wart szczególnej uwagi jest również ulepszony aparat z dwiema przesłonami (F 2.4 i F 1.5), to po prostu multimedialny majstersztyk. Soczewka z matrycą 12 Mpix oraz licznymi systemami dodatkowymi, jak np. automatyczne ustawianie ostrości, to gwarancja ostrych i wyrazistych zdjęć przy niemal każdym kadrze. Z łatwością wykonasz zdjęcia panoramiczne i fotografie o takiej głębi kolorów, której pozazdroszczą nawet profesjonaliści.

A jeżeli lubisz nagrywać filmy, po prostu musisz skorzystać z opcji Super Slow-mo, czyli zapisu wideo z prędkością 960 klatek na sekundę. To wartość jeszcze do niedawna dostępna jedynie w profesjonalnym sprzęcie najwyższej jakości, dziś możesz z tej funkcji skorzystać za pomocą tylko kilku kliknięć w wyświetlacz telefonu Galaxy S9.

Świetnym wyznacznikiem poziomu multimediów dostępnych w telefonie Samsung Galaxy S9 jest kilka dodatkowych i praktycznych funkcji. Urządzenie wyposażono bowiem nie tylko w popularny ostatnimi czasy czytnik linii papilarnych, ale też w możliwość rozpoznawania twarzy czy skaner tęczówki. W ten sposób możesz zabezpieczyć dane zapisane w pamięci telefonu przed niepowołanymi osobami.

Samsung S9 czy S9+?

Wybór między oboma modelami nie należy do najprostszych. Wersja „z plusem” jest nieco większa oraz posiada niektóre podzespoły trochę mocniejsze, jest jednak też telefonem droższym. Wydaje się więc, że dla większości użytkowników zupełnie wystarczający będzie nowoczesny i innowacyjny telefon multimedialny Samsung S9. To absolutnie jeden z najlepszych modeli w swojej klasie i na tej półce cenowej, który sam w sobie jest gwarancją najwyższego komfortu użytkowania oraz niezawodności w różnorodnych warunkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here