Medale okolicznościowe - Idealny prezent na jubileusz przedsiębiorstwa

Medale mogą być nie tylko nagrodami za sukcesy sportowe przyznawane na zawodach na całym świecie, ale również formą upamiętnienia ważnego wydarzenia. Idealnie sprawdzą się w przypadku jubileuszu firmy lub przedsiębiorstwa, bo taka pamiątka z pewnością zostanie zapamiętana na długo.

Medale okolicznościowe na jubileusz przedsiębiorstwa to doskonały pomysł na oryginalną formę wyróżnienia najlepszych pracowników lub po prostu wręczenie pamiątki na kolejne urodziny naszej firmy. Sprawdzą się idealnie, ponieważ medale na zamówienie – www.mccmedale.pl sprawią, że każda osoba, która je otrzyma, poczuje się wyjątkowo. Trzeba mieć bowiem na uwadze, że nie będzie to tylko zwykły gadżet lub kawałek metalu, ale taki medal będzie miał charakter symboliczny i pamiątkowy. Tym bardziej, jeśli pracownik jest naprawdę oddany firmie i pracuje w niej z sukcesami przez lata.

Dzięki medalom od producenta MCC Medale ranga wydarzenia czy jubileuszu przedsiębiorstwa będzie jeszcze wyższa. Medale okolicznościowe są bowiem wręczane przez najważniejsze osoby w państwie, danej instytucji czy związku. Nie trzeba również przypominać, że wręcza się je podczas wyjątkowych wydarzeń w świecie nauki, kultury, sportu czy służb mundurowych. 

Może się wydawać, że wręczenie medalu na odpowiedni jubileusz to niewielki gest, ale można sprawić, że będzie to wyjątkowa chwila. Medale na zamówienie – www.mccmedale.pl można personalizować, a wtedy cała pamiątka nabiera wartości i w ten sposób tworzy się niezapomniany prezent dedykowany pojedynczej osobie. A chyba szefowi każdej firmy byłoby miło, jeśli jego pracownik przy ważnym jubileuszu przedsiębiorstwa uroni łezkę… Wtedy możemy być pewni, że wyróżniona osoba nieraz spojrzy na medal w eleganckim etui eksponowanym w swojej domowej gablocie lub na biurku w firmie. To również forma motywacji, bo po latach przepracowanych w jednej firmie pracownik poczuje się doceniony i będzie w stanie wykrzesać z siebie kolejne, dodatkowe pokłady energii i poświęcić się firmie w jeszcze większy sposób.

medale na zamowienie mcc

Aby medale okolicznościowe były wyjątkowe, muszą zostać zaprojektowane z pomysłem. Dlatego medale od producenta MCC Medale to najlepszy wybór. Firma ma ogromne doświadczenie w takich projektach, a dodatkowo indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Producent wie, że jubileusz przedsiębiorstwa to bardzo ważne wydarzenie, więc chętnie doradzi w kwestii projektu, a także formy wykonania. Medale są wykonywane dopiero po przeprowadzeniu wywiadu z zamawiającym, a wszystko po to, by jak najlepiej trafić w gust klienta. Po dopasowaniu odpowiedniego rozwiązania, a także ustaleniu projektu, rozpoczyna się produkcja.

Jubileusz to ważne wydarzenie w życiu każdej firmy. Z tej okazji warto więc pomyśleć nad pamiątkami, które zrobią wrażenie na pracownikach i partnerach przedsiębiorstwa. Nawiązujące do historii firmy medale na zamówienie mogą być takim prezentem. Odpowiednio zaprojektowane i wykonane z najwyższą starannością będą pamiątką, która w annałach firmy zapisze się na długie lata. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here