Niezwykłą popularnością cieszą się obecnie telewizory 4K, gdyż zapewniają świetną jakość obrazu, odpowiedni kontrast i realizm barw. W modzie są też modele z opcją Smart, czyli telewizory z Wi-Fi. Warto wybrać model zachwycający zarówno nowoczesną technologią, designem, rozmiarem, jak i innymi możliwościami. Spróbujemy wybrać odpowiedni model 4K na każdą kieszeń – np. telewizor Samsung czy też Philips.

Kto z nas nie staje przed dylematem, jaki telewizor kupić? Zwykle musimy jednak określić budżet, aby nie wybrać zbyt drogiego modelu, który kusi nas innowacyjnymi technologiami czy opcjami – jak np. najnowszy telewizor Samsung QLED czy inny model oferujący łączność z W-Fi. Sprawdziliśmy, jakie sprzęty są godne uwagi i wybraliśmy cztery z nich. Zobacz nasz TOP 3 i wybierz telewizor 4K odpowiedni dla siebie.

Telewizor Samsung UE40MU6442U – ok. 2500 zł

Telewizory Smart to już niemal standard, a zatem można cieszyć się z tej funkcji nawet w podstawowych modelach. Prezentowany model zapewnia doskonałą jakość barw dzięki nowoczesnej technologii – to telewizor 4K UHD. Warto wiedzieć, że jakość potwierdza Certyfikat Stowarzyszenia Digital Europe.

W inteligentnym domu telewizor z Wi-Fi to jeden z najważniejszych sprzętów. Chętnie wykorzystasz też jeden pilot do obsługi wielu urządzeń. Taką możliwość daje jeden pilot Smart Control, który stanowi niewielkie centrum dowodzenia – można nim sterować nie tylko telewizorem Samsunga, ale też odkurzaczem, pralką czy też odtwarzaczem Blue-ray.

Telewizor Philips 43PFS5301/12 – ok. 1500 zł

Dla dysponujących mniejszym budżetem polecamy Philipsa. Ekran 43 cale w zupełności wystarczy do salonu np. w mieszkaniu w bloku. Na uwagę zasługuje także optymalizacja ruchu Picture Performance Index 500, a także standard Full HD zapewniający wyrazisty obraz. Dzięki większej rozdzielczości wrażenia wizualne są na wysokim poziomie.

Jak przystało na telewizor z Wi-Fi, model ten oferuje sporo możliwości i usług dzięki technologii Philips Smart TV. To znacznie więcej niż tradycyjna telewizja. Możesz wypożyczać filmy, korzystać internetowych sklepów, oglądać wybrane programy w ramach usługi Catch-up TV, a także korzystać z wielu aplikacji internetowych.

Telewizor Panasonic TX 49EX610E – ok. 2500 zł

Jeśli nadal nie wiesz, jaki telewizor kupić, weź pod uwagę również Panasonica. Ten 49-calowy model dobrze odwzorowuje szeroką paletę barw, a obraz jest realistyczny dzięki technologii 4K HDR. Z kolei funkcja 4K Pure Direct sprawia, że wszystkie dane kolorów są transmitowane w pełnej rozdzielczości, co gwarantuje efekt zgodny z zamierzeniami standardu 4K Ultra HD.

Panasonic będzie dobrym wyborem, jeśli nie chcesz wydać na dobry sprzęt ogromnych pieniędzy. Stosunek ceny do jakości jest jego dużym atutem, choć warto wspomnieć też o innych zaletach – m.in. o stylowym designie oraz intuicyjnym dostępie do różnych treści.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here