Kody na internet w Orange

Istnieje wiele stron i aplikacji oferujących darmowe kody na internet. Niestety dużo osób korzysta z nich i pada ofiarą oszustów. Okazuje się, że kody wcale nie są darmowe, a dodatkowo tacy użytkownicy narażają się na kradzież danych z telefonu. Jak otrzymać naprawdę darmowe kody na internet?

Naprawdę darmowe kody na internet czy inne usługi może oferować tylko operator. Chcesz wiedzieć jak otrzymać w Orange na kartę kody? Internet to prawdziwe zagłębie stron z tego typu usługami, jednak Orange kody na internet można znaleźć tylko na stronie operatora. Poniżej przeczytasz jak to zrobić.

Jak otrzymać darmowe kody na internet?

Wszyscy, którzy korzystają z taryfy Orange Free mogą otrzymać bonusowe pakiety danych w promocji „Internet za darmo”. Jak to działa? W ramach tej promocji podczas każdego doładowania swojego konta użytkownik otrzymuje paczkę darmowych GB. Wielkość paczki jest uzależniona od kwoty doładowania i tak, jeśli doładujesz za kwotę 5 zł, to otrzymasz pakiet 2,5 GB ważny przez 2 dni, 10 zł – 5 GB (ważny przez 5 dni), 25/30/35 zł – 15 GB (ważny przez 31 dni), 40/50 zł – 20 GB (ważny przez 40 dni), 100 zł – 50 GB (ważny przez 155 dni), 200 zł – 100 GB (ważny przez 155 dni). Konkretny pakiet internetu – Orange kod użytkownik otrzymuje automatycznie – nie jest wymagana żadna aktywacja promocji.

Więcej informacji na temat kodów na internet Orange można znaleźć na stronie: https://doladowania.orange.pl/oferta/kody-na-darmowy-internet/.

Uwaga na oszustów!

Należy uważać na strony oferujące darmowe Orange kody na internet. Jak działają takie portale? Otóż aby móc skorzystać z takiego niby darmowego doładowania, należy zarejestrować się na stronie przy pomocy numeru telefonu i podać otrzymany SMS-em kod. Następuje aktywacja usługi SMS Premium. Doładowanie otrzymuje się dopiero po odebraniu kilku wiadomości Premium – a koszt 1 SMS-a tego typu to kilka – kilkanaście złotych. Okazuje się zatem, że doładowanie wcale nie jest darmowe.

Oprócz stron istnieją także specjalne aplikacje. Należy szczególnie na nie uważać, gdyż ich zainstalowanie może kosztować użytkownika utratę danych takich jak hasła. Wraz z aplikacją w telefonie może zainstalować się program szpiegujący.

By uniknąć takich sytuacji, należy doładowywać konto tylko poprzez oficjalny serwis.

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here