Jobsora - najlepsza strona wyszukiwania ofert pracy

Szukanie nowej pracy większość z nas traktuje raczej jako średnio przyjemną czynność. Trzeba bowiem przebrnąć przez dziesiątki różnych stron z ogłoszeniami oraz przejrzeć setki nie interesujących nas ofert. Gdyby tylko istniał serwis, w którym zebrane były setki tysięcy ogłoszeń z całej Polski – strona, na której moglibyśmy szybko odnaleźć stanowiska odpowiadające naszym wymaganiom…Jak się okazuje, taki portal już istnieje – jest to Jobsora.com

Dlaczego akurat Jobsora?

Nie da się ukryć, że na rynku istnieje bardzo dużo stron, na których znaleźć możemy setki tysięcy różnych ofert pracy. Od portali z wszelakimi rodzajami ogłoszeń, po specjalistyczne portale – informacji o rekrutacji znaleźć możemy nawet na reklamach w komunikacji miejskiej, czy wielkich billboardach.

Niewiele z tych stron niestety może pochwalić się funkcjami, które posiada Jobsora. Rzadko kiedy możemy bowiem przeglądać oferty od nawet najmniejszych firm, przy okazji filtrując je po nazwie stanowiska, lokalizacji czy oczywiście najważniejszej rzeczy – wynagrodzeniu.

Filtry te pozwalają od razu odrzucić te oferty, które nawet by nas nie zainteresowały, a jedynie stracilibyśmy czas przeglądając je. Po co patrzeć bowiem na może i super pracę, ale 200 kilometrów od naszego miejsca zamieszkania? Albo na stanowisko w firmie tuż obok naszego domu, gdzie wypłata byłaby połową tego, czego oczekujemy?

Kolejną bardzo mądrą i wygodną rzeczą na Jobsora jest również opcja przeglądania ofert nie starszych niż wybrany przez nas okres czasu. Jeśli na przykład codziennie przeglądamy nowe ogłoszenia, to po co kilkukrotnie przekopywać się przez te same, skoro zaznaczyć można, by portal wyświetlał nam jedynie te, które nie są starsze niż jeden dzień.

Co w przypadku, kiedy szukamy miejsca na stanowisku, które nie należy do tych najbardziej popularnych? Jobsora oferuje możliwość zapisania się do newslettera, który poinformuje nas mailowo jak tylko pojawi się nowa oferta spełniająca nasze kryteria.

Jobsora sprawdza się nie tylko podczas wyszukiwania ogłoszeń. Jeśli znajdziemy już bowiem takie, które nas interesuje, wystarczy że klikniemy w duży przycisk “Kontynuuj, aby aplikować”, a momentalnie zostaniemy przeniesieni na stronę, na której znajdziemy dalsze instrukcje dotyczące procesu aplikowania do danej pracy.

Szukanie pracy staje się łatwiejsze z Jobsora.com

Każdy, kto przynajmniej raz szukał pracy zapewne zauważy, że wszystkie ułatwienia, które oferuje Jobsora są rzeczami, które naprawdę się przydają. Dzięki filtrom szybko możemy odrzucić oferty, którymi i tak nie bylibyśmy zainteresowani, a także nie będziemy musieli ciągle przebijać się przez te same ogłoszenia. Poprzez system powiadomień na maila nie przegapimy również pracy, na którą być może czekaliśmy przez ostatnie miesiące.

Szukanie pracy z Jobsorą jest po prostu łatwiejsze, wygodniejsze i co najważniejsze – przyjemniejsze. Przekonajcie się o tym sami na https://pl.jobsora.com/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here