Jak wybrać odpowiedni wózek dla dziecka

Przyjście na świat nowonarodzonego dziecka, to dla większości rodzin ogromne wydarzenie i radość, ale też wiele wyzwań, którym rodzice muszą sprostać. W związku z tym, przyszli rodzice przygotowali dla malucha odpowiednią wyprawkę, by zaspokoić każdą potrzebę nowego członka rodziny.

To na co rodzice powinni zwrócić uwagę przy zakupie wózka to czy wózek jest praktyczny głęboko-spacerowy. Gondola powinna być głęboka, przestronna i wentylowana. Natomiast spacerówka powinna być wyposażona w pasy bezpieczeństwa, posiadać regulowany podnóżek i oparcie. Wózek powinien być stabilny nawet po założeniu torby na rączkę wózka. Ważne, by spacerówkę można było odwrócić w dwóch różnych kierunkach, co jest atrakcyjne dla maluszka i starszaka.

Wielofunkcyjny wózek produkcji holenderskiej Mutsy I2, to wózek praktyczny , nowoczesny oraz funkcjonalny, do którego można dołączyć fotelik samochodowy. Jest to wózek wygodny dla noworodka, ponieważ ma dość szeroką, wentylowaną gondolę z filtrami UV, która wyposażona jest w moskitierę. Wózek Mutsy I2 można w prosty sposób złożyć wraz ze spacerówką, co stanowi ułatwienie dla rodzica i oszczędza cenny czas. Regulacja wózka Mutsy I2 jest niezwykle łatwa, możliwa przy pomocy nawet jednej ręki.

Spacerówka wyposażona jest w przedłużaną, wentylowaną budkę, regulowany podnóżek oraz regulowane oparcie do pozycji półleżącej. Koła w zależności od wersji mogą być pompowane, które są amortyzowane oraz zwykłe z tworzywa sztucznego. Spacerówka może być montowana w dwóch różnych kierunkach, pałąki bezpieczeństwa, znajdujący się na wysokości dziecka, można odpinać i w każdej chwili wyciągnąć dziecko z wózka. Większe dziecko może samo siadać w wózku i z niego wysiadać.

Wózek Mutsy I2 jest bezpieczny, tym bardziej przy możliwości zablokowania przednich kół. Tapicerka wózka może być ściągana i prana w pralce, do wyboru w 4 różnych rodzajach, w zależności od wymagań rodziców. Zaletą wózka Mutsy I2 jest możliwość dokupienia siedziska spacerowego dla drugiego dziecka. Wózek Mutsy I2 wyposażony jest w dość pakowny kosz na zakupy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here