Jak wybrać idealny kredyt?

Nowy dom, samochód czy wymarzone wakacje? A może nieoczekiwany wydatek jak nowa lodówka czy pralka? Chcąc wziąć kredyt nie możesz udać się do pierwszego napotkanego banku. Jest to zobowiązanie na miesiące a często nawet na lata, dlatego warto poczekać, porównać oferty banków i wybrać tą najlepszą, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb. Doradcy kredytowi często naliczają sobie duże prowizje od udzielanych kredytów. Co zrobić w takiej sytuacji? Z pomocą przychodzi strona domkredytowy.pl, gdzie znajdziemy profesjonalny ranking kredytowy.

Strona jest przejrzysta i łatwa w obsłudze. Na stronie znajdziemy tylko najbezpieczniejsze banki w Polsce takie jak Millenium, Alior Bank czy PKO Bank Polski. Wystarczy wpisać kwotę kredytu jaką chcesz wziąć oraz jaki czas jej spłaty preferujesz, a kalkulator wyliczy wszystko za Ciebie. Możesz porównać nie tylko kredyty konsumenckie,ale również konsolidacyjne,hipoteczne czy nawet karty kredytowe. Oferty są sortowane według raty pożyczki, RRSO, oprocentowania, kwoty do zapłaty i prowizji. Gdy masz już wybraną interesującą Cię ofertę, wystarczy wybrać opcję „Zapytaj o kredyt” a strona automatycznie przeniesie nas do formularza kontaktowego z danym bankiem. Absolutnie nie musisz martwić się swoimi pieniędzmi, ponieważ nad proponowanymi bankami czuwa Bankowy Fundusz Gwarancyjny- instytucja gwarantująca depozyty banków w Polsce, a także realizująca działalność pomocową w stosunku do instytucji bankowych zagrożonych upadłością.

Jeśli chcesz zacząć oszczędzać a nie wiesz gdzie ulokować nadmiar gotówki? Kalkulator lokat będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Strona zawiera również wiele przydatnych informacji dla osób biorących kredyt po raz pierwszy, wszystko jest wytłumaczone bardzo przejrzyście. Portal został stworzony nie tylko dla potencjalnych kredytobiorców, ale również dla osób które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat finansów. Na blogu znajdziesz wiele artykułów, które rozwieją Twoje wątpliwości związane z pieniędzmi i finansami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here