Prowadzisz biznes? Zacznij go prowadzić również online. Od czego zacząć? Oczywiście od zaprojektowania strony internetowej dla swojej działalności. Projektowanie i tworzenie stron www to zadanie dla profesjonalistów, którzy wiedzą jak skonstruować stronę i jakie powinno być rozmieszczenie oraz zawartość poszczególnych elementów strony, by ta była jak najlepiej widoczna w sieci (czyli osiągała jak najwyższe pozycje w rankingu Google).

Zaprojektuj i zbuduj stronę internetową

Jednym z najważniejszych elementów naszej strony internetowej jest jej tytuł. Długość tytułu nie powinna przekraczać 75 znaków, z których Google będzie wyświetlało użytkownikom około 50-65 znaków. Dobry tytuł to tytuł zawierający słowa kluczowe dla naszego biznesu – może to być nazwa produktu lub usługi, albo nazwa miasta, na terenie którego prowadzimy swoją działalność. Nie mniej ważny jest bogaty w słowa kluczowe opis strony, czyli tzw. description – warto zadbać o możliwość ręcznego modyfikowania opisów w obrębie strony www (np. dla poszczególnych podstron).

Nie możemy zapomnieć o wypełnieniu strony internetowej wysokiej jakości treścią (to ją głównie widzą roboty Google) – napisanie odpowiednich tekstów warto zlecić dobremu copywriterowi, dzięki któremu nasza strona zyska oryginalne, bogate merytorycznie i poprawne stylistycznie libretto. Zadbajmy również o doskonałe grafiki (oczywiście oryginalne i właściwie opisane). Cała strona powinna być funkcjonalna i łatwa w obsłudze dla odbiorców.

Rozpocznij promocję firmy

Internet to ogromna, wirtualna rzeczywistość, a skuteczna promocja firmy zależy m.in. od jakości firmowej strony www oraz umiejętnego korzystania z narzędzi służących jej promowaniu. Należy mieć świadomość, że internauci (potencjalni klienci firmy) nie są w stanie przeglądnąć wszystkich stron oferujących interesujący ich produkt bądź usługę- większość z nich zobaczy tylko kilka najwyższych pozycji na pierwszej stronie wyszukiwań. Strona internetowa naszej firmy powinna tam właśnie być!

Potrzebujesz pomocy w promocji swojej firmy? Wejdź na https://octamedia.pl/pozycjonowanie/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here