Idea prowadzenia sklepu internetowego zakłada między innymi to, że nie trzeba martwić się o miejsce do wyeksponowania towarów, którymi się dysponuje (i znalezienie kogoś, kto zajmie się sprzedawaniem produktów). Choć zachwalanie asortymentu i dokonywanie transakcji dokonuje się w całości w świecie wirtualnym, klient oczekuje wciąż na to, że wybrane rzeczy dotrą do nich szybko i w doskonałym stanie. Właśnie dlatego każdy e-przedsiębiorca powinien współpracować z kurierami, którzy zadbają o dopełnienie umowy między sprzedawcą a konsumentem. Czy oznacza to kolejny szereg żmudnych obowiązków? Niekoniecznie, zwłaszcza odkąd można skorzystać z platformy ErpBox.

Szybko, sprawnie, kompleksowo

Umawianie kuriera to mimo wszystko zajęcie, które potencjalnie zajmuje nieco czasu – a dla każdego przedsiębiorcy, mającego na głowie całą firmę, każda ilość czasu jest cenna. Właśnie dlatego ErpBox pomyślał także o tym, by zdjąć z barków właściciela firmy także obowiązek uzgadniania szczegółów na temat wysyłania każdej przesyłki. To szczególnie istotne, gdy firma dobrze prosperuje, a ilość zawieranych transakcji jest naprawdę imponująca. Sprawnie umawiani kurierzy pomagają firmie w rozwoju: udana dostawa zadowala klientów i podnosi w ich oczach prestiż firmy. Słodką tajemnicą każdego przedsiębiorcy może być to, że większość formalności związanych z obsługą tej części transakcji można zautomatyzować. Integrując obsługę kurierów z kontem na ErpBox, można:

  • powierzyć systemowi zadanie znalezienia i wynajęcia kuriera do konkretnego zamówienia

  • przyspieszyć proces nadawania i wysyłania towarów

  • zapomnieć o konieczności samodzielnego sporządzania koniecznych dokumentów przewozowych – będą generowały się automatycznie

  • szybko uzyskać pełną dokumentację historii zamówień

  • śledzić wszystkie wysłane przesyłki.

Zawiadując swoim przedsięwzięciem przez ErpBox można więc pozostawać w stałym kontakcie z kurierami z takich firm, jak InPost, DHL, GLS, DPD czy EuroHermes – to wiodące nazwy swojej branży, które już wyrobiły sobie dobrą opinię wśród szerokiej rzeszy klientów. ErpBox jest w stanie zapewnić firmie także współpracę z Pocztą Polską – wciąż najbardziej popularnym pośrednikiem w dostarczaniu przesyłek.

Na koniec warto dodać, iż omawiane integracje są jedną z wielu możliwości innowacyjnej platformy ErpBox – warto zajrzeć na stronę: https://www.erpbox.pl/, zapoznać się z całym potencjałem systemu i skorzystać z darmowego konta testowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here