Galaxy Note 20

Smartfony Samsung od lat cieszą się uznaniem i powodzeniem wśród klientów. Samsung jest globalnym liderem, jeśli chodzi o produkcję smartfonów. Razem z Apple i Huawei stanowi wielką trójkę producentów smartfonów. Po piętach próbują im deptać inni producenci, przede wszystkim z Chin, ale dystans do nadrobienia jest ciągle spory.

Smartfony Samsung

Samsung swoim klientom ma do zaoferowania wiele modeli smartfonów. Podstawowym modelem jest Samsung Galaxy A10. Jest on najtańszym i najmniej zaawansowanym urządzeniem tego producenta. Droższe konstrukcje są z linii Galaxy S. Na samym szczycie znajduje się natomiast model Galaxy Note. Od pojawienia się na rynku pierwszego smartfona z serii Note, stanowi on punkt odniesienia dla konkurencji. Są najbardziej innowacyjne i zaawansowane technologicznie.

W tym roku będzie miała premiera najnowszego modelu z tej serii. Samsung Galaxy Note 20 jest najbardziej oczekiwaną premierą telefoniczną Samsunga w tym roku. W segmencie smartfonów premium jest duża konkurencja. Smartfony Samsung są najczęściej wybierane w tym segmencie cenowym. Ten rok będzie obfity w premiery najmocniejszych telefonów.

Premiera Samsunga Galaxy Note 20 ma mieć miejsce 5 sierpnia. Samsung wyprzedzi tym samym swoich głównych konkurentów, Apple ze swym modelem 12, oraz Huawei z flagowym Mate 40 Pro. Tym samym smartfon Samsung Galaxy Note 20 zwróci na siebie wszystkie oczy i stanie się punktem odniesienia dla swojej konkurencji. W tym roku premiera Samsunga Galaxy Note 20 wyjątkowo odbędzie się w całości w sieci. Spowodowane jest to oczywiście przez pandemię COVID-19. Smartfon ma zadebiutować od razu w dwóch wersjach rozmiarowych, co jest już standardem w branży.

Smartfon Samsung Galaxy Note 20 ma mieć wyświetlacz o przekątnej około 6,9 cala. Nowy procesor i układ graficzny sprawią, że obsługa stanie się jeszcze lepsza, a przeglądanie stron internetowych jeszcze bardziej komfortowe. Samsung na pewno również zaoferuje jeszcze lepszy aparat fotograficzny z mnogością funkcji. Puki co Samsung oficjalnie nie przedstawił żadnych danych technicznych swojego nowego flagowca. Wszystkie dane jakie znamy pochodzą z mniej lub bardziej wiarygodnych przecieków.

Ostatnio mieliśmy możliwość podziwiać jak ten smartfon będzie wyglądał. Zdjęcia przedstawił jeden youtuber, który jest dobrze zorientowany w branżowych tematach. Prócz przecieków nie wiemy nic. Wprowadzając ten telefon, Samsung tylko potwierdzi swą pozycję lidera rynku. Konkurencja musi bacznie obserwować tą premierę. Samsung szykuje potężny telefon.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here