Druk na hips

W związku z tym, że branża reklamowa wymaga obecnie użycia coraz to nowszych koncepcji projektowych dla przedstawienia oferty w sposób kuszący dla odbiorcy, do druków reklamowych stosowana jest płyta hips.

Hips i jego właściwości

Hips (polistyren wysokoudarowy) to trwały materiał o wielu zaletach i możliwościach zastosowania. Dzięki swoim dobrym właściwościom termicznym a także odporności na uszkodzenia oraz warunki atmosferyczne, wykorzystywany jest w branży reklamowej, spożywczej oraz w wielu gałęziach przemysłu. Przydatne zalety płyt hips, to przede wszystkim: lekkość połączona z trwałością oraz wytrzymałością na działania obróbcze, mechaniczne formowanie i wysokie temperatury.

Druk na hips

Druk laserowy, sitodruk a także wysokiej jakości druk cyfrowy UV, to techniki wykorzystujące płyty hips jako trwały podkład potrafiący odwzorować w idealny sposób projekt graficzny, świeżość kolorów oraz wysoką jakość wykonania. Dzięki zgrabnej (lekkiej i elastycznej) formie, druk na hips znajduje swoje zastosowanie w zabudowie przestrzennej stoisk wystawienniczych oraz tablic reklamowych i szyldów mogących zdobić budynek i stanowić element reklamy zewnętrznej (odpornej na działanie warunków atmosferycznych). Płyty mogą być tłoczone, klejone i formowane w dowolne kasetony (nawet najbardziej skomplikowane) z nawierceniami, ozdobnym frezowaniem i gięciem wg założonego planu i zarysu drukarskiego. Materiał posiada różne gabaryty i grubości oraz kolor dostępny w błyszczącym lub matowym wykończeniu.

Dlaczego druk na hips?

Nie ma lepszego tworzywa, które pozwalałoby w sposób unikatowy zaprojektować szatę graficzną, nanieść wysokiej jakości druk oraz utrzymać nasycenie kolorystyczne i trwałość na wiele lat bez względu na sposób eksploatacji. Dlatego druk na hips, to dobry wybór dla wymagających klientów, którzy stawiają na piękne i trwałe projekty oraz profesjonalne wykonanie swojego oryginalnego pomysłu. Druk na hips, to sprawdzone rozwiązanie powszechnie wykorzystywane w segmencie reklamowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here