Czy da się kupić spersonalizowany kalendarz?

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku 2018. Znajdujemy się więc w czasie, gdy w drukarniach masowo pojawiają się zamówienia na kalendarze na 2019 rok. Kiedyś kalendarze przekazywane do kontrahentów były doskonałym materiałem promocyjnym. Jednak w dobie Internetu, telefonów komórkowych oraz postępującej cyfryzacji, warto zastanowić się nad sensem dalszych inwestycji w tradycyjne, drukowane kalendarze jak materiału promocyjnego. Należy jednak wziąć pod uwagę, że kalendarze nie są tylko formą marketingu. Aby rozwiać wątpliwości, powstał ten tekst, który pomoże podjąć odpowiednią decyzję.

Na początku trzeba wiedzieć, że jest wiele rodzajów kalendarzy, które możemy dla siebie wybrać. Tutaj opcje do wyboru sprawią, że każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Wybór należy dostosować do naszych potrzeb.

Jedną z opcji są kalendarze w formie wizytówek. Jak wskazuje ich nazwa, mogą być one naszą personalną wizytówką, jednak z drugiej strony może znajdować się tam dowolna treść. Niekoniecznie muszą być to dane kontaktowe. Kalendarze wizytówkowe zazwyczaj zamawia się w większej ilości, co czyni go doskonałym materiałem marketingowym. Ich mały rozmiar sprawia jednak, że często są wyrzucane.

Kolejną z opcji są kalendarze jednodzielne. Pozwalają nam one na stworzenie jednego obrazku, który będzie umieszczony w tle naszego kalendarza. Dodatkową zaletą jest, że zazwyczaj taki kalendarz, będzie można zamówić już od 10 sztuk. Taki kalendarz jest wspaniałym prezentem czy ozdobą naszego biura. Mała ilość wymaganych do zamówienia sztuk umożliwia nam uzyskanie ich nawet do małej firmy. Jest to doskonały prezent dla rodziny, jak również partnerów biznesowych.

Kolejną opcją są kalendarze trójdzielne. Są one często wybierane z powodu ich estetycznego wyglądu. Jedno zdjęcie, na którym znajdują się 3 kartki z miesiącami. Odpowiednia kompozycja sprawia, że są one bardzo estetyczne. Ich wadą jest to, że zazwyczaj zamówienie wymaga większej ilości sztuk – często jest to około 50 sztuk.

Często wybieraną opcją jest kalendarz stawiany na biurko – tak zwana piramidka. Stawiając go na biurku, zawsze mamy go przed sobą. Dzięki temu jest to idealny prezent, który znajdując się przed osobą, której jest podarowany. Minimalna ilość zmówionych kalendarzy wynosi około 10 sztuk. Czynniki te sprawiają, że piramidki są doskonałym prezentem od serca, jak również inwestycją w marketing.

Kolejną opcją jest kalendarz wiszący listowany, dzięki dobrej aranżacji przestrzeni na kalendarzu sprawiamy, że jest to doskonała ozdoba każdego pomieszczenia. Jest to przedmiot, który na pierwszy rzut oka może być duży i nieprzydatny, ale dobrze umieszczony będzie idealnie komponował się z każdym wystrojem. Dobrze zaplanowany produkt sprawi się idealnie jako prezent lub produkt o przeznaczeniu marketingowym.

Podobnym produktem jest kalendarz spiralowany. Główną różnicą jest, że na każdej stronie może być inne zdjęcie. Solidnie przygotowany, zawierający odpowiednie zdjęcia będzie pełnił wiele funkcji. Nie będzie to tylko przydatny przedmiot przy planowaniu pracy, ale również niebagatelna ozdoba pomieszczenia. Sprofilowany produkt może być wspaniałą ozdobą domu lub biura.

Niesamowitym rozwiązaniem są kalendarze książkowe. Mogą wystąpić w wersji spiralowej, co pozwala na dogodne wyrywanie kartek. Dzięki temu produktowi planowanie dnia stanie się wyjątkowo łatwe. Każdy, kto korzysta z klasycznych terminarzy, doceni jego praktyczne zastosowanie. Personalizacja kalendarza sprawi, że za każdym razem, gdy będziemy chcieli z niego skorzystać, na naszej twarzy pojawi się uśmiech, który zostanie wywołany przez pozytywne emocje. Należy też pamiętać, że dobrze przygotowany terminarz, stanie się doskonałym narzędziem marketingowym. Lekarze, dyrektorzy, przedstawiciele handlowi oraz wiele innych zawodów nie może obyć się bez takiego produktu. Wraz z początkiem roku taki podarunek może sprawić im wiele radości.

Zbliżoną opcją, która jest możliwa do wyboru, są kalendarze książkowe, które są szyto-klejone. Jest to klasyczny terminarz, który daje nam wszystkie zalety terminarza spiralowego, ale wyglądem przypominają klasyczny zestaw. Jest to estetyczny oraz klasyczny wybór, który przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi.

Szykując się do złożenia zamówienia, warto zastanowić się nad wyborem odpowiedniej drukarni, która dostarczy kalendarz, który zamówimy. Rynek jest pełen ofert, które mogą nas zainteresować. Jedynym czynnikiem, który weźmiemy pod uwagę, nie powinna być cena. Należy sprawdzić opcje dostawy, cenę oraz czas realizacji. Serwisy internetowe oferują nam również możliwość zasięgnięcia opinii innych klientów danej drukarni. Jedną z zaufanych i sprawdzonych drukarni internetowych jest „Drukarnia Diamond Druk”. Oferują oni atrakcyjne ceny oraz szybki czas dostawy. Wybranie ich jest gwarancją odebrania swojego zamówienia zgodnego z naszym zamówieniem. Ich profesjonalny zespół pozwoli nam na cieszenie się z naszego zamówienia. Oferują oni również pomoc w odpowiednim doborze grafiki do naszego zamówienia. W tej sprawie warto zaufać profesjonalistom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here