Critical Kush

Critical Kush jest połączeniem dwojga sławnych rodziców – OG Kush i Critical Mass. Niemal od razu po powstaniu, Critical Kush stał się popularny w całym światku konopnym, zyskując status kultowego. Również w naszym kraju wiele osób uważa odmiany Critical – w tym również Critical Kush – za wyznacznik wysokiej jakości. Critical Kush jest dostępny w różnych wersjach – w tym także w najbardziej popularnej: feminizowanej i autoflowering. Poniżej zdradzamy najważniejsze sekrety tej odmiany oraz podpowiadamy dlaczego warto włączyć ziarenka Critical Kush do swojej kolekcji. 

Pochodzenie i wartość kolekcjonerska Critical Kush 

Wybierając nasiona kolekcjonerskie, warto przyjrzeć się ich profilowi genetycznemu, który jest bezpośrednią konsekwencją użytych odmian rozpłodowych. Wspomniane OG Kush oraz Critical Mass to odmiany często wykorzystywane w krzyżowaniu i wytwarzaniu nowych, unikatowych połączeń. 

OG Kush jest odmianą popularną na całym świecie i wysoko cenioną. Powstała na skutek połączenia odmiany Lemon z terenów Azji z Chemdawgiem. Szybko stała się klasykiem, którego potencjał genetyczny zwrócił uwagę całego świata. Critical Mass to również legendarna odmiana, powstała na bazie genów Afghani oraz Skunk w wersji 1. Critical Mas był potężną odmianą indica o podwyższonym poziomie THC. Powstały w ten sposób Critical Kush okazał się niezwykle ciekawą mieszanką genetyczną. Critical Kush jest też dostępny w wersji CBD, o profilu medycznym.

Jakie nasiona Critical Kush wybierać? 

Critical Kush jest dostępne w różnych wersjach. Znajdziesz między innymi oryginalne nasiona, których genotyp jest niemal całkowicie zgodny z oryginalnym pierwowzorem tej odmiany. Często wybór pada na ziarna poddane procesowi automatyzacji oraz feminizowane. Uzyskane w ten sposób produkty są całkowicie żeńskie (posiadają wyłącznie geny tej płci) oraz wzbogacone o dodatkowe właściwości hodowlane. Podnoszą one również wartość kolekcjonerską samego ziarenka, które staje się prawdziwym rarytasem. Automatyzacja oznacza bowiem, że w trakcie hodowli odmiana została poddana specjalistycznemu treningowi genetycznemu, uzyskując umiejętność automatycznej transformacji ze wzrostu na kwitnienie.

By ziarenko przetrwało maksymalnie długo w Twojej kolekcji, warto zwrócić uwagę na jego producenta oraz miejsce pochodzenia. Większość polskich seedbanków oferuje produkty wytwarzane przez zagranicznych producentów – takich jak Royal Queen Seeds, Green House Seeds, Humboldt Seeds Company, Dinafem, Barneys Farm, Sensi Seeds. Korzystając z ich wyrobów, masz pewność, że ziarenko będzie oryginalne i maksymalnie odporne na upływ czasu oraz postępujące procesy degeneracji. 

Odradzamy zakup nasion od mało znanych i podejrzanych dostawców, którzy mogą celowo wprowadzać swoich konsumentów w błąd, udostępniając ziarenka niesprawdzone i wątpliwej jakości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here